Amber Heard'den 3.5 milyon dolarlık yalan

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 29.05.2021 tarih ve 11:19 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Amber Heard'den 3.5 milyon dolarlık yalan

makale içerik

Amber Heard'den 3.5 milyon dolarlık yalan

Amber Heard'den 3.5 milyon dolarlık yalan

Amber Heard’ün eski eşi Johnny Depp’le evliliğinde şiddet mağduru olduğunu açıkladığı makalesini, 3.5 milyon dolar bağışlama sözü verdiği bir sendikanın yazdığı ortaya çıktı.

Eski eşi Amber Heard’e (35) şiddet uyguladığı iddiasıyla kariyeri yerle bir olan ABD’li oyuncu Johnny Depp (57), itibar savaşını sürdürüyor.Eski eşinin 2018’de Washington Post gazetesinde yayınlanan aile içi şiddet konulu makalesi sonrası isyan eden ve kendisini dayakçı koca olarak gösterdiği için 50 milyon dolarlık dava açan Deep bir bakıma haklı çıktı.Bu makale sonrası dünya çapında kadın hareketlerinden büyük destek gören Heard’ün yalan söylediği ortaya çıktı.DÜNYA ÇAPINDA REKLAM YAPTIMakaleyi kendisinin yazdığını süren Heard’ün adına makaleyi Amerikan Sivil Özgürlükler Sendikası’nın (ACLU) yazdığı yazışmalar belgelendi.Heard, boşanma tazminatı olarak Depp’ten aldığı 7 milyon doların yarısını ACLU’ya, yarısını da çocuk hastanesine vereceğini söylüyordu. Depp bu bağışların peşini bırakmadı. Heard, halen iki kuruma da bağışını belgelemedi.Şimdiye kadar sadece ACLU’ya 100 bin dolar bağışladı. Ancak elçisi olduğu sendikanın dünya çapında duyulmasını sağladı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar