Angelina Jolie, arılar için arılarla objektif karşısında

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 21.05.2021 tarih ve 09:32 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Angelina Jolie, arılar için arılarla objektif karşısında

makale içerik

Angelina Jolie, arılar için arılarla objektif karşısında
Kısa Linki Kopyala

Angelina Jolie, arılar için arılarla objektif karşısında

Hollywood yıldızı Angelina Jolie, arıların önemini ve karşı karşıya bulundukları tehlikeyi anlatmak için yüzlerce arı üstünde gezinirken objektif karşısına geçti.

Hollywood yıldızı Angelina Jolie; Arılar Günü'nde düzenlenen bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında koruyucu anne sıfatıyla programa katıldı. Sosyal yardım çalışmalarıyla da tanınan Jolie, yüzlerce arı, üstünde gezinirken çekim yaptı. Fotoğraf çekilirken Angelina Jolie hariç sette herkes arılara karşı koruyucu elbise giydi.

ÇEKİM KARANLIKTA YAPILDI 

Arılar sokmasın diye çekim karanlıkta yapıldı Angelina Jolie 18 dakika boyunca üzerindeki arılarla hareketsiz biçimde durdu. Haziran ayında Fransa’nın Provence bölgesindeki OFA’da başlayacak olan programın amacının gelecek 5 yıl içinde 50 kadını arıcı olarak eğitmek, 25 UNESCO biyosfer rezervinde 2 bin 500 kovan oluşturmak ve 125 milyon arı yetişirmek olduğu belirtildi. Ayrıca eğitim, katılımcı kadınlara kendi arı kovanlarını işletmeyi ve nasıl profesyonel arıcı-girişimci olunacağını öğretmeyi hedefliyor.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar