Arda Turan ev anahtarını unuttu arabada sabahladı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 12.05.2021 tarih ve 15:44 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Arda Turan ev anahtarını unuttu arabada sabahladı

makale içerik

Arda Turan ev anahtarını unuttu arabada sabahladı
Kısa Linki Kopyala

Arda Turan ev anahtarını unuttu arabada sabahladı

Galatasaraylı futbolcu Arda Turan, Denizlispor maçının ardından kapıda kaldı. Otomobilinde sabahlayan Turan paylaşımında, "Çocukları ve eşi uyanmasın diye zile basmayan! Arabada cumartesi hayali kuran Arda yoklaması alırım..." dedi.

Galatasaraylı futbolcu Arda Turan, Denizlispor maçının ardından kapıda kaldı.Ev anahtarını unutan Turan, eşi Aslıhan Doğan ve çocukları uyanmasın diye zile basmayıp geceyi arabasında geçirdi.Sosyal medya sayfasından bir paylaşım yapan Turan şu ifadeleri kullandı: "Maçtan dönmüş, anahtarını tesiste unutmuş! Çocukları ve eşi uyanmasın diye zile basmayan! Arabada cumartesi hayali kuran Arda yoklaması alırım..."Turan ile Aslıhan Doğan 2018 yılında dünyaevine girmiş, nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapmıştı.Çiftin bu evlilikten Asil Aslan ve Hamza Arda isimli iki çocuğu dünyaya geldi.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar