Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan Turan evinin kapılarını açtı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 14.07.2021 tarih ve 15:21 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan Turan evinin kapılarını açtı

makale içerik

Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan Turan evinin kapılarını açtı
Kısa Linki Kopyala

Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan Turan evinin kapılarını açtı

Galatasaraylı futbolcu Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan Turan evinin kapılarını YouTube kanalı için açtı. Çektiği videoda evini tanıtan Turan, "Evin yaşandıkça güzelleştiğine inanıyorum" dedi.

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan’ın lüks evi görücüye çıktı. Aslıhan Turan kendi Youtube sayfasında evini tanıttı. Her detayıyla tek tek ilgilendiğini söyleyen Turan, çocuklar için özel alanlar yarattığını belirti.Önce evinin salonunu tanıtan Turan, "Bu ev renksiz bir ev değil, koyu renklere sahip bir ev. Evin büyük bölümü ahşapla kaplı. Bunu tercih etme sebebimiz, eve biraz cool’luk kazandırmak. Birazcık da farklı şeyleri seviyorum. Gittiğim, izlediğim evlerde hep aynı şeyleri görüyorum. Biz de bu şekilde yapmaya karar verdik. Yalın ve sade ama net bir ev burası" dedi.Altı ay önce eve taşındıklarını ve uzun süre bu evde kalmayı planladıklarını söyleyen Turan, "Evin yaşandıkça güzelleştiğine inanan bir insanım. Altı ay oldu buraya taşınalı. Salonu tasarlarken iki çocuğumuz olduğu için ona göre planlamalar yaptık" diye konuştu."Bu salonda genelde Arda ile zaman geçiriyoruz" diyen Turan, "Kazalara önlem olarak sehpaların köşelerini yuvarlak yaptık. Ufak ufak sanat eserleri toplamaya başladık" dedi.Evin diğer salonunu da gösteren Turan, "Burası ailecek zaman geçirdiğimiz, çocukların yemek yediği salon. Kalabalık sofralar sevdiğimiz için yemek masamız 12 kişinin oturacağı şekilde tasarlandı. Evin en fazla vakit geçirdiğim yeri burası, yaz aylarında da bahçe" dedi.Mutfağında bar sandalyeleri kullanan Turan, "Aslında kullanışsız görünüyor olabilir ama hiç değil. Oturduğunuz zaman sırtınızı yaslayabiliyorsunuz, gerçekten çok rahat. Bazen burada kahvaltı yapıyoruz. Dolap düzenine çok önem veriyorum. Bu yüzden etrafta çok fazla eşya görmeyebilirsiniz, genel de kullanacağım şeyleri çıkarıyorum göz önüne" dedi."ARDA ODASINA ÇOK EMEK HARCADI" Evin üçüncü katını da kendileri için tasarladıklarını söyleyen Aslıhan Turan, eşinin giyinme odasını da gösterdi. "Ben bütün kışı tayt, tişört ve sweatshirt’la geçirebilirim, ama Arda odasına çok emek harcadı" dedi.Galatasaray’ın kaptanı Arda Turan'ın, takımının logosu aslanı evinin girişine de koyduğu görüldü.Üç katlı villanın içinde asansör de mevcut. Turan çocukların güvenliği için asansörü çok fazla kullanmadıklarını söyledi. Temizliğe çok önem veren Aslıhan Turan, mutfağın bir bölümüne bulaşık odası yaptırdığını anlattı.Mutfaktan bahçeye açılan bir kapı var ve orada da yemek odası mevcut.Bahçede oturma grubu ve iki ayrı şömine bulunuyor. Turan, şömine yakmayı çok sevdiğini, sıcak havada bile kullandığını söyledi. Ayrıca bahçede greyfurt, erik ağacı ve çok sayıda çiçek türü var.Çocuk katının girişindeki duvarı çocukları Hamza ve Asil’in siyah-beyaz çocukluk fotoğrafları süslüyor. Yatak odasında sadelikten yana olan Turan, odaya televizyon alıp almama konusunda ‘kararsız’ olduğunu söyledi.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar