Arnold Schwarzenegger'in oğlu Christopher eleştiriler sonrası zayıfladı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 09.07.2021 tarih ve 07:03 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Arnold Schwarzenegger'in oğlu Christopher eleştiriler sonrası zayıfladı

makale içerik

Arnold Schwarzenegger'in oğlu Christopher eleştiriler sonrası zayıfladı

Arnold Schwarzenegger'in oğlu Christopher eleştiriler sonrası zayıfladı

Kaslı vücuduyla altı kez Mr. Olympia'yı kazanan Arnold Schwarzenegger'in oğlu Christopher, resmen eridi. Birkaç yıl öncesine kadar 105 kiloyu geçen Christopher, sağlıklı beslenmeye ve düzenli spor yapmaya başladıktan sonra fazla kilolarından kurtuldu.

Ünlü aktör Arnold Schwarzenegger ve  Maria Shriver'ın en küçük oğlu, diğer kardeşlerinden daha özel bir hayat sürüyor. Az görüntülenen Christopher Schwarzenegger, ergenliğinden beri fazla kiloları yüzünden medyada sürekli babasıyla kıyaslanıyordu.Dün Beverly Hills’te yemek yiyen Christopher,  görenleri şaşırttı. Geçtiğimiz yıllarda 105 kiloyu geçen genç Schwarzenegger, bir yıldır sağlıklı beslenerek kilolarından kurtulmaya çalışıyordu.Üniversiteden yeni mezun olan Christopher, beyaz tişörtü ve yeşil şortuyla oldukça sportif bir görünüm sergiliyordu.Geçen birkaç yılda yavaş yavaş kilo verdiği fark edilse de son bir yılda genç Schwarzenegger’in görüntüsünde büyük bir değişiklik söz konusu.Mayıs ayında Michigan Üniversitesi'nden mezun olmadan kısa bir süre önce Christopher, sağlığını daha ciddiye almaya başladı.Temmuz 2020’de bir kaynak Hollywood Life’a, Christopher’ın artık daha sağlıklı olmayı hedeflediğini belirtmişti.Kaynağa göre Christopher geçen yıldan itibaren daha çok egzersiz yapmaya ve daha iyi yemek seçimleri yapmaya başladı.Ayrıca yakın bazı kaynaklar Christopher’ın herhangi bir şok diyet uygulamadığını yalnızca abur cuburları kestiğini ve düzenli egzersiz yapmaya başladığını belirtti.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar