Aslı Enver: Beyazlarımla mutluyum

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 03.06.2021 tarih ve 11:42 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Aslı Enver: Beyazlarımla mutluyum

makale içerik

Aslı Enver: Beyazlarımla mutluyum

Aslı Enver: Beyazlarımla mutluyum

Yasakların sona ermesiyle soluğu arkadaşları ile dışarda alan oyuncu Aslı Enver (37), gazetecilerin sorularını yanıtladı. Enver yeni filmi için heyecanlı olduğunu söyledi.

Oyuncu Aslı Enver, önceki gün Yeniköy'de kız arkadaşları ile birlikte bir mekandan çıkarken görüntülendi. Uzun süredir gözlerden uzak olan Enver, yeni filmi için çalıştığını söyleyerek "Güzel bir proje olacak, onun için çalışıyorum. Heyecanlıyım" dedi.

"PROJE İÇİN BOYATABİLİRİM"

Saçındaki beyazlıkları fark eden muhabirlerin "Beyazları boyatmayı düşünüyor musunuz?" sorusunu yanıtlayan Enver, "Beyazlarımla mutluyum, seviyorum. Öyle bir şey düşünmüyorum ama proje için gerekirse boyayabilirim" ifadelerini kullandı.

"GAYET MUTLUYUM"

Aşk hayatında birçok kişi ile adı anılan oyuncu, bu yöndeki sorulara ise "Kolay gelsin arkadaşlar, gayet mutluyum şu an" diyerek koşar adımlarla uzaklaştı.

"DÜNYANIN EN İYİ ŞÖFÖRÜ"

Aracına binen Aslı Enver arkadaşları ile birlikte mekandan ayrıldı. Aslı Enver'in arabasındaki "Dünyanın en iyi bayan şöförü" yazısı dikkatlerden kaçmadı.

Ada Masalı'ndan ikinci tanıtım

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar