Atilla Szalai kimdir?

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 24.06.2021 tarih ve 14:33 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Atilla Szalai kimdir?

makale içerik

Atilla Szalai kimdir?

Atilla Szalai kimdir?

Atilla Szalai Fenerbahçe’den yüksek bir bonservisle tranfer olması konuşuluyor. Birçok kişi tarafından araştırılan Atilla Szalai kimdir, kaç yaşında ve nerelidir? İşte Atilla Szalai hakkında merak edilen ayrıntılar…

Atilla Szalai, 20 Ocak 1998 tarihinde Budapeşte’de dünyaya geldi. Futbol hayatına Godi SE, Vac FC, Kubala Akademia ve AKA Rapid Wien’in altyapılarında adım atan Atilla Szalai, profesyonel futbol kariyerine SK Rapid Wien II’de başladı. Daha sonrasında Mezokövesd Zsory FC ve Apollon Limassol kadrolarında yer aldı.

Atilla Szalai, Macaristan A Milli Takımı’nda 8 maça çıkıp, Macaristan U-21 Milli Takımı’nda oynadığı 18 maçta 2 gol kaybetmiştir. Macaristan U-19 Milli Takımı’nda 13 maçta oynadı ve Macaristan U-16 Milli Takımı’nda ise 1 maçta süre aldı.

22 yaşındaki savunma oyuncusunun piyasa değeri 800 bin Euro olarak gösteriliyor. Şimdilerde Fenerbahçe’de oynayan Atilla Szalai için astronomik bir transfer teklidi gelmesi durumunda, satışa sıcak bakılıyor.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar