Ben Affleck'in Jennifer Lopez'e aldığı yüzüğün değeri 105 milyon TL

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 05.08.2021 tarih ve 11:41 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Ben Affleck'in Jennifer Lopez'e aldığı yüzüğün değeri 105 milyon TL

makale içerik

Ben Affleck'in Jennifer Lopez'e aldığı yüzüğün değeri 105 milyon TL
Kısa Linki Kopyala

Ben Affleck'in Jennifer Lopez'e aldığı yüzüğün değeri 105 milyon TL

Ben Affleck'in Jennifer Lopez'e aldığı pembe elmaslı yüzüğün zannedilenden çok daha pahalı olduğu ortaya çıktı. Yüzüğün fiyatının 12 milyon dolar civarında (Yaklaşık 105 milyon TL) olduğu öğrenildi.

Jennifer Lopez ve Ben Affleck, yıllar sonra yeniden alevlenen ilişkilerine resmiyet kazandırdı.Yıldız ikilinin yeniden barışmasıyla geçmişteki fotoğrafları ve hediyeleri yeniden gündeme geldi.Bunlardan biri Affleck'in Kasım 2002'de Lopez'e nişanlanma teklifi yaparken kullandığı 6,1 karalık pembe renkli Harry Winston nişan yüzüğüydü.Independent Türkçe'de yer alan habere göre; Affleck'in o dönem 1,2 milyon dolara (Yaklaşık 11 milyon TL) aldığı söylenen yüzüğün şu anki değerinin 12 milyon dolar civarında (yaklaşık 105 milyon TL) olduğu öğrenildi.Lopez'in eski halkla ilişkiler sorumlusu yaptığı açıklamada 52 yaşındaki şarkıcının Affleck'le eski nişanından kalma mücevheri hala sakladığını açıklamıştı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar