Ben Affleck'ten eski eşi Jennifer Garner'a Anneler Günü kutlaması

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 10.05.2021 tarih ve 10:51 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Ben Affleck'ten eski eşi Jennifer Garner'a Anneler Günü kutlaması

makale içerik

Ben Affleck'ten eski eşi Jennifer Garner'a Anneler Günü kutlaması
Kısa Linki Kopyala

Ben Affleck'ten eski eşi Jennifer Garner'a Anneler Günü kutlaması

Ben Affleck, 2018'de boşandığı eşi Jennifer Garner'ın Anneler Günü'nü eski fotoğraflarını paylaşarak kutladı. Affleck, üç çocuğunun annesi Garner'a, "Seninle bu çocukları paylaştığım için çok mutluyum" dedi.

Ünlü aktör Ben Affleck, üç çocuğunun annesi, eski eşi Jennifer Garner’ın Anneler Günü’nü kutladı.Ünlü oyuncu Garner ile geçmişte çekilen fotoğraflarından bazılarını sosyal medya hesabından paylaşan 49 yaşındaki aktör, “Seninle bu çocukları paylaştığım için çok mutluyum. Dünyanın en şanslı ebeveyleriyiz. Yaptığın tüm iyilikler için teşekkürler. Anneler Günün kutlu olsun. Sevgiler, çocuklarının babası” notunu yazdı.Affleck ve Garner’ın 15 yaşında Violet , 12 yaşında Seraphina  ve 9 yaşında Samuel adında üç çocuğu bulunuyor.Çift, Temmuz 2005’te evlendi, Ekim 2018’de boşandı.Ayrıldıktan sonra arkadaş kalan Ben Affleck ve Jennifer Garner, sık sık birlikte dışarı çıkıyor.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar