Benzemez Kimse Bize'nin ilk konuğu Yıldız Tilbe

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 10.08.2021 tarih ve 17:19 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Benzemez Kimse Bize'nin ilk konuğu Yıldız Tilbe

makale içerik

Benzemez Kimse Bize'nin ilk konuğu Yıldız Tilbe
Kısa Linki Kopyala

Benzemez Kimse Bize'nin ilk konuğu Yıldız Tilbe

Benzemez Kimse Bize, müziğe ve eğlenceye doyacağınız çok özel bir bölümle Star'da başlıyor. Bülent Ersoy ve Mustafa Keser’in ilk bölüm konuğu güçlü sesi ve eşsiz yorumuyla milyonların sevgilisi Yıldız Tilbe. Benzemez Kimse Bize 15 Ağustos Pazar günü saat 20.00’de Star’da.

Star’da canlı olarak ekrana gelecek olan ve yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği Benzemez Kimse Bize, sürprizlerle dolu bir bölümle başlıyor. Birbirinden özel konukların ağırlanacağı Benzemez Kimse Bize; pazar günü canlı olarak yayınlanacak ilk bölümünde, milyonların sevdiği ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe’yi konuk ederek unutulmaz bir gece yaşatacak.

Bülent Ersoy ve Mustafa Keser ile birlikte müzik ziyafeti verecek olan Yıldız Tilbe, sevilen şarkılarıyla izeyenlere unutulmaz anlar yaşatacak.Uzun bir aradan sonra ilk kez canlı yayınla ekrana çıkacak olan Yıldız Tilbe, Benzemez Kimse Bize’de unutulmaz anlar yaşatacak.
Benzemez Kimse Bize, 15 Ağustos Pazar saat 20.00’de Star’da.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar