Benzemez Kimse Bize'nin konuğu Kibariye ve Şafak Sezer

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 24.09.2021 tarih ve 15:58 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Benzemez Kimse Bize'nin konuğu Kibariye ve Şafak Sezer

makale içerik

Benzemez Kimse Bize'nin konuğu Kibariye ve Şafak Sezer
Kısa Linki Kopyala

Benzemez Kimse Bize'nin konuğu Kibariye ve Şafak Sezer

Star’da yayınlanmaya başlayan Benzemez Kimse Bize, her pazar canlı yayınla ekrana geliyor. Sunuculuğunu Türk sanat müziğinin divası Bülent Ersoy ve Türk müziğinin usta ismi Mustafa Keser’in yaptığı programın bu haftaki konukları ise; Kibariye ve Şafak Sezer.

Yapımcılığını Poll Production By Polat Yağcı’nın üstlendiği Benzemez Kimse Bize, yine dopdolu bir bölümle ekrana geliyor. Bu hafta; arabesk müziğin kraliçesi Kibariye, güçlü yorumu ve dillerden düşmeye şarkılarıyla Benzemez Kimse Bize'ye renk katacak. Programın bir diğer konuğu ünlü komedyen Şafak Sezer ise herkesi kahkahaya boğacak. Bülent Ersoy ve Mustafa Keser ile müzik ziyafeti verecek olan Kibariye, samimi açıklamaları ve neşeli sohbetiyle de izleyenlere unutulmaz anlar yaşatırken, Şafak Sezer ise keyifli sohbetiyle hem güldürecek hem de unutulmaz bir gece yaşatacak.

NOSTALJİK GÖRÜNTÜLERLE ZAMANDA YOLCULUK

Kibariye’nin sanat ve özel hayatına dair nostaljik görüntülerinin ekrana getirileceği programda, zamanda tatlı bir yolculuğa çıkılacak. Güçlü yorumcu, Benzemez Kimse Bize ekibi tarafından gerçekleştirilen sokak röportajlarında, sevenlerinin kendisine yönelttiği sorulara da yanıt verecek.

Çektiği filmlerle milyonları güldüren başarılı komedyen Şafak Sezer ise kahkaha dolu anlar yaşatacak. Benzemez Kimse Bize sürpriz içeriği ve eğlence dolu yeni bölümüyle, 26 Eylül Pazar saat 20.00’de Star’da.

Göbeklitepe'de örnek sponsorluk

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar