Beren Saat'in eski sevgilisi Efe Güray'ın kardeşi evlendi: Saat ve Kenan Doğulu davetliler arasındaydı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 11.09.2021 tarih ve 13:14 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Beren Saat'in eski sevgilisi Efe Güray'ın kardeşi evlendi: Saat ve Kenan Doğulu davetliler arasındaydı

makale içerik

Beren Saat'in eski sevgilisi Efe Güray'ın kardeşi evlendi: Saat ve Kenan Doğulu davetliler arasındaydı
Kısa Linki Kopyala

Beren Saat'in eski sevgilisi Efe Güray'ın kardeşi evlendi: Saat ve Kenan Doğulu davetliler arasındaydı

Oyuncu Beren Saat'in "İlk aşkım" dediği ve bir trafik kazasında hayatını kaybeden Efe Giray'ın kardeşi Yaman Giray evlendi. Saat'in nikah şahitliği yaptığı törende eşi Kenan Doğulu da gece boyunca sahneden inmeyerek davetlilere keyifli dakikalar yaşattı.

Oyuncu Beren Saat'in eski sevgilisi Efe Güray'ın kardeşi Yaman Güray, Ankara'da gerçekleşen bir törenle evlendi. Düğünde Saat'e eşi Doğulu da eşlik etti.Saat, Yaman Güray'ın nikah şahitliğini yaparken eşi Doğulu da gece boyunca sahneden inmeyerek davetlilere keyifli anlar yaşattı.Trafik kazasında hayatını kaybeden eski sevgilisi ile ilgili zaman zaman sosyal medya üzerinden paylaşımlar yapan Saat'e eşi Doğulu'nun ne tepki verdiği merak ediliyordu. Doğulu'nun düğünde Saat'e eşlik etmesi bu konudaki tavrını da ortaya koydu.Saat, eski sevgilisi Efe Güray ile ilgili şunları söylemişti:'Hayatımın aşkı... Üç yıldır birlikteydik. Hem arkadaştık, hem aşık. Bir dakikamız ayrı geçmiyordu...'"MORGDA, SEVDİĞİM ADAMA BAKARKEN BİRİNCI HAYATIM BİTTİ" Saat, Efe Güray'ın kaybını yıllar sonra verdiği bir röportajda “Efe benim hayatımın aşkıydı… Onu trafik kazasında kaybettim. Morgta son bir kez görüp ona dokunmak istedim. İlerde ‘onu neden son kez öpmedim’ diye pişmanlık duyabilirdim. Annem yanımdaydı. Engel olmadı. Orada o morgda, sevdiğim adama bakarken ‘birinci hayatım bitti, şimdi ikinci hayatımdayım. Artık başka biriyim” sözleriyle anlatmıştı.EFE GÜRAY HAKKINDA 1985 yılında Ankara’da dünyaya gelen Efe Güray,  bir trafik kazası sonucu 2004 yılında vefat ettiğinde 19 yaşındaydı. Güray, Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde okuyordu.  Saat'in adını duyurduğu yarışma programına katılmasını o sağlamıştı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar