Bergüzar Korel: Uzunca bir süre süt kokacak buralar

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 23.11.2021 tarih ve 11:32 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Bergüzar Korel: Uzunca bir süre süt kokacak buralar

makale içerik

Bergüzar Korel: Uzunca bir süre süt kokacak buralar
Kısa Linki Kopyala

Bergüzar Korel: Uzunca bir süre süt kokacak buralar

Geçtiğimiz günlerde Leyla'yı kucağına alarak üçüncü kez anne olan Bergüzar Korel, kızıyla ilk fotoğrafını paylaştı. Ünlü oyuncu, gönderisine, "Uzunca bir süre süt kokacak buralar..." yazdı.

Bergüzar Korel-Halit Ergenç çifti, oğulları Ali ve Han'dan sonra kız bebek sevinci yaşadı. Kızı Leyla'yı dünyaya getiren Korel, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Daha önce hamilelik sürecini yayınlayan Korel, bu kez bebeğini emzirirken verdiği pozu paylaştı. Ünlü oyuncu, gönderisine, "Uzunca bir süre süt kokacak buralar..." notunu düştü.

Korel doğum sonrası yayınladığı mesajda şu ifadeleri dile getirmişti: "Dünyaya geliş hikayesi ilk günden son ana kadar nev-i şahsına münhasır oldu Leyla’nın... Evden çıkarken gümbür gümbür gelen sancılara rağmen 'Sabah 10:00’da ancak doğururum ben bu kızı' dedim hastanenin kapısından içeri girerken. Doktorum 40. haftanın sonlarına doğru 'Bu kızın gelmemesinin var bir sebebi, kordonu kısa olabilir"

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar