Bessemer Trust, Britney Spears'ın vasiliğinden çekilmek istiyor

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 03.07.2021 tarih ve 07:06 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Bessemer Trust, Britney Spears'ın vasiliğinden çekilmek istiyor

makale içerik

Bessemer Trust, Britney Spears'ın vasiliğinden çekilmek istiyor
Kısa Linki Kopyala

Bessemer Trust, Britney Spears'ın vasiliğinden çekilmek istiyor

Britney Spears'ın vasilerinden biri olarak belirlenen profesyonel varlık yönetimi şirketi Bessemer Trust, değişen koşullar nedeniyle yetkilerinden çekilmek istediğini açıkladı.

Britney Spears'ın babası James'le birlikte şarkıcının varlıklarının ortak vasisi olacak varlık yönetimi şirketi Bessemer Trust, anlaşmadan çekilmeyi talep etti.Independent Türkçe'nin haberine göre mahkeme ifadesinde şirket, Spears'ın vasiliğe yönelik kamuoyuna açık son eleştirilerine işaret etti ve değişen koşullar nedeniyle görevden çekilmek istediğini açıkladıŞirket ifadede kendisine Spears'ın vasiliğe gönüllü ve şirketin ortak vasi olarak hareket etmesine razı olduğunun söylendiğini aktardı.Ne var ki 23 Haziran'daki kamuya açık özel mahkeme duruşması sırasında Spears, babasının onayı olmadan önemli kişisel veya finansal kararlar alamadığı için vasilikten ayrılmak istediğini aktardığı bir dizi iddiada bulunmuştu.Mahkeme geçen yıl Bessemer Trust'ın Spears'ın varlıklarının ortak vasisi olarak eklenmesine onay vermişti. Fakat şirket, henüz ortak vasi olarak herhangi bir işlem yapmadı ve toplamda yaklaşık 60 milyon dolar (yaklaşık 521 milyon TL) olduğu düşünülen Spears'ın varlıklarından hiçbirini teslim almadı.Bessemer'in geri çekilme kararı, Spears'ın devam eden vasiliğine daha fazla belirsizlik getiriyor. Spears 13 yıldır bu sistem altında yaşıyor ve geçen hafta mahkemeye tıbbi bir değerlendirme yapmadan düzenlemeden çıkarılması talebinde bulunduğunda durumu "istismar" diye nitelendirmişti.Spears, "Evlenip çocuk sahibi olabilmeyi istiyorum. Şu anda rahmimde hamile kalmamam için spiral var. Spirali çıkarmak istiyorum, böylece başka bir bebek sahibi olmaya çalışabilirim" ifadelerini kullanmıştı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar