Beyonce'den yeni aile fotoğrafı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 04.05.2021 tarih ve 07:49 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Beyonce'den yeni aile fotoğrafı

makale içerik

Beyonce'den yeni aile fotoğrafı

Beyonce'den yeni aile fotoğrafı

İkizlerinin fotoğraflarını nadiren paylaşan Beyonce, eşi Jay-Z, kızları Blu Ivy, ikizleri Rumi ve Sir ile birlikte objektif karşısına geçerek çocuklarının büyümüş hallerini gösterdi.

Beyonce'nin çocukları büyüdü! Rap şarkıcısı eşi Jay-Z ile üç çocuğunu yanına alarak yeni aile fotoğrafı için poz verdi. Beyonce ve Jay-Z çifti, 9 yaşındaki kızları Blue Ivy ve 3 yaşındaki ikizleri Rumi ve Sir ile siyah-beyaz kombinleriyle objektif karşısına geçti.Beyonce, Haziran 2017’de dünyaya gelen ikizlerinin yüzünü, doğdukları günden beri sosyal medya üzerinden çok az gösterdi.Beyonce, daha önce verdiği röportajda, ikizlerine hamileyken ciddi sağlık sorunuyla karşılaştığını söyleyerek, “Rumi ve Sir’ü doğurduğum gün 110 kiloydum. Kan zehirlenmesi nedeniyle şişmiştim ve son bir ayı yatarak geçirdim. Benim ve bebeklerimin sağlığı tehlikedeydi, dolayısıyla acil sezaryene alındım" demişti.39 yaşındaki şarkıcı, kızı Blue Ivy’yi dünyaya getirdikten sonra neler düşündüğüne dair itirafta bulunmuş, "Toplumun benim görünümümün nasıl olması gerektiğini konuştuğuna inandım. Üç ay içinde doğum kilolarını vermek için kendime baskı uyguladım. Şimdi geri dönüp bakınca çok çılgınca geliyor" demişti.BLU IVY GRAMMY TARİHİNE GEÇTİ İkizlerinin fotoğraflarını nadiren paylaşan ünlü şarkıcı, büyük kızı Blu Ivy ile sık sık paylaşım yapıyor. Beyonce, iş ortağı da olduğu Blu Ivy ile birlikte şarkı yazıp besteliyor. Anne-kız yazdıkları ve klibinde oynadıkları Brown Skin Girl şarkısı için 2021 Grammy Ödülleri'nde ‘En İyi Klip’ ödülünü alan Blue Ivy, Grammy tarihinde ödül alan en genç ikinci isim olmuştu.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar