Beyonce ve Jay-Z kızları Blue Ivy ile reklamda oynadı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 20.10.2021 tarih ve 08:36 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Beyonce ve Jay-Z kızları Blue Ivy ile reklamda oynadı

makale içerik

Beyonce ve Jay-Z kızları Blue Ivy ile reklamda oynadı
Kısa Linki Kopyala

Beyonce ve Jay-Z kızları Blue Ivy ile reklamda oynadı

Beyonce ve Jay-Z, 9 yaşındaki kızları Blue Ivy ile reklam filmi çekti. Reklamda eğlenceli hareketleriyle kameraya yansıyan Blue Ivy için "Anne babasından rol çaldı" yorumları yapıldı.

Ünlü çift Beyonce ve Jay-Z, kızları Blue Ivy ile birlikte TiffanyCo markası için reklam filmi çekti. Film tadında çekilen ‘Date Night’ adı verilen reklamda 9 yaşındaki Blue Ivy, anne ve babasından rol çaldı.Reklamda, Manhattan sokaklarında bir arabanın arka koltuğunda görülen aile, son derece şık kıyafetler içinde.40 yaşındaki Beyonce ve 51 yaşındaki Jay-Z, arka koltukta başbaşayken, kızları arabanın arkasından koşarak onlara yetişiyor ve anne-babasının ortasına oturuyor. Klibin, sokakta değil, stüdyo ortamında yeşil ekran önünde çekildiği de klibe yansıtılıyor.Bu eğlenceli reklam filmi, Beyonce ve Jay-Z çiftinin ailece gerçekleştirdiği ilk kampanya değil.Ağustos ayında Blue Ivy ile 4 yaşındaki ikiz kardeşleri Rumi ve Sir, anneleri Beyonce ile birlikte Ivy Park Kids adlı çocuk moda markasının tanıtım kampanyasında yer almıştı.Blue Ivy ayrıca Beyonce ile birlikte bu yılın başlarında Adidas x Ivy Park markası için poz vermişti.Blue Ivy, ilk kez anne ve babasının yanında 2018’deki Grammy Ödülleri’nde kameraların önüne çıkmıştı. Daha sonra annesinin Black is King adlı klibinde oynamıştı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar