Bill Cosby şartlı tahliyesini yaktı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 28.05.2021 tarih ve 14:37 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Bill Cosby şartlı tahliyesini yaktı

makale içerik

Bill Cosby şartlı tahliyesini yaktı

Bill Cosby şartlı tahliyesini yaktı

Amerika'nın Babası olarak bilinen bir zamanların sevilen komedyeni, Bill Cosby, cinsel suçlular için önerilen terapiye katılmayarak şartlı tahliye dilekçesinin de reddedilmesine neden oldu.

2018'de cinsel saldırıdan suçlu bulunan Bill Cosby 3 yıldan 10 yıla hapis cezasına çarptırıldı. Pennsylvania şartlı tahliye kurulu, Cosby'nin cinsel saldırganlar için hazırlanmış terapi programına katılmayı reddetmesini gerekçe göstererek, ağırlaştırılmış 10 yıl hapis cezasından serbest bırakılma dilekçesini geri çevirdi.Eyalet şartlı tahliye kurulu sözcüsü Laura Treaster, Chasing Cosby kitabının yazarı Nicole Weisensee Egan’ın Facebook paylaşımıyla duyurduğu kararı doğruladı.Cosby’nin bu programa katılmaması halinde kurulun, tekrar şartlı tahliyeyi düşünmeyeceğini söyledi.Cosby’nin sözcüsü Andrew Wyatt, bu sonucu beklediğini söyledi. Wyakk “Reddedileceğini biliyorduk. Beni aradı ve kursa katılmazsa reddedileceğini söyledi. Masumiyetini başından beri korudu.”83 yaşındaki Cosby, cezasının üç yıllık asgari süresini tamamladıktan sonra 25 Eylül’de şartlı tahliye için uygun hale gelecekti.Amerika'nın Babası olarak bilinen bir zamanların sevilen komedyeni, cezasını Phoenix'teki eyalet cezaevinde çekiyor. Hakkında 50’den fazla kadının suçlaması olmuştu.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar