Birçok suçtan aranan şüpheli, kanepenin altındaki çukurda yakalandı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 01.09.2021 tarih ve 09:55 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Birçok suçtan aranan şüpheli, kanepenin altındaki çukurda yakalandı

makale içerik

Birçok suçtan aranan şüpheli, kanepenin altındaki çukurda yakalandı

Birçok suçtan aranan şüpheli, kanepenin altındaki çukurda yakalandı

Manisa'da, birçok suçtan hakkında arama kararı bulunan G.K., jandarmanın operasyonuyla evindeki kanepenin altında saklandığı çukurda bulundu. Şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

Manisa İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Saruhanlı ilçesinde geçen 26 Temmuz'da meydana gelen ateşli silah ile kasten yaralama, konut dokunulmazlığını ihlal ve mala zarar verme olayının şüphelisi G.K.'nın (40) yakalanması için çalışma başlattı.Yapılan çalışma sonrası birçok suçtan hakkında arama kararı olan G.K.'nın, bugün Dilek Mahallesi'ndeki evine geldiği tespit edildi.Savcılığın talimatının ardından eve operasyon düzenleyen jandarma ekipleri, şüpheliyi evde bulamadı.Durumdan şüphelenen ekipler evde inceleme başlattı. Evin halı ve kanepelerini kaldıran ekipler, G.K.'yı kanepenin altındaki çukurun içinde yakaladı.Çukurdan çıkarılan G.K., olayda kullandığı anlaşılan suç aleti tabancasıyla birlikte yakalanarak gözaltına alındı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar