Boğaç Aksoy'dan annesine: Sen olmasan başaramazdım

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 04.09.2021 tarih ve 10:47 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Boğaç Aksoy'dan annesine: Sen olmasan başaramazdım

makale içerik

Boğaç Aksoy'dan annesine: Sen olmasan başaramazdım
Kısa Linki Kopyala

Boğaç Aksoy'dan annesine: Sen olmasan başaramazdım

Lenf kanserini (Lenfoma) yenen Boğaç Aksoy, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda annesine "Sen olmasan başaramazdım" sözleriyle teşekkür etti.

Arka Sokaklar’da Volkan Komiser karakterine hayat veren Boğaç Aksoy, lenf kanserine (Lenfoma) karşı verdiği mücadeleyi kazandı. Sağlık durumu merak edilen oyuncu, sevenlerine güzel haberi verdi.

"KALBİM SENİN YANINDA KALDI"

Instagram hesabından annesiyle fotoğrafını paylaşan oyuncu "Beni iyileştirdin varlığım sen olmasan başaramazdım ve şimdi gidiyorsun. Ama kalbim senin yanında kaldı. Çok alıştım ben sana canım annem" notunu düştü. 32 yaşıdaki oyuncunun paylaşımına beğeni yağdı.

BOĞAÇ AKSOY KİMDİR?

30 Temmuz 1989 İzmit doğumlu Boğaç Aksoy, 2006 yılında Fenerbahçe Lisesi'nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini Haliç Üniversitesi Besyo Antrenörlük bölümünde tamamladı.

Arka Sokaklar dizisinde izlediğimiz Boğaç Aksoy oyunculuk eğitimini ise  Vahide Gördüm ve Altan Gördüm'ün kuruculuğunu yaptığı Akademi 35 Buçuk Sanat Evi'nde tamamladı.

Oyunculuk hayatından önce ışıkçı olarak çalıştığını ve sahne tozu yuttuğunu belirten Aksoy, daha sonra pek çok reklam filmlerinde rol almıştı.

Ada Masalı 12. yeni bölüm fragmanı

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar