Boris Johnson’ın babasına taciz suçlaması

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 17.11.2021 tarih ve 10:59 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Boris Johnson’ın babasına taciz suçlaması

makale içerik

Boris Johnson’ın babasına taciz suçlaması
Kısa Linki Kopyala

Boris Johnson’ın babasına taciz suçlaması

İngiltere Başbakanı Boris Johnson’ın yazar ve eski politikacı olan babası Stanley Johnson’ın (81) iki kadına tacizde bulunduğu iddia edildi.

Kadın ve eşitlik komitesine başkanlık eden Muhafazakâr Parti Milletvekili Caroline Nokes; 2003’te milletvekili adayı olduğu sırada şuanki İngiltere Başbakanı Boris Johnso'ın babasını Stanley Johnson’ın kalçasına tokat attığını söyledi.Nokes, parlamentodaki barda diğer milletvekilleriyle oldukları sırada Stanley Johnson’ın kalçasına sert bir tokat atarak “Çok güzel bir koltuğun var” dediğini öne sürdü.Bu iddianın ardından İngiliz New Statesman dergisinin muhabiri Ailbhe Rea da Twitter’da benzer bir itirafta bulundu.Rea “Stanley Johnson, 2019’da Muhafazakârlar konferansındaki bir partide de beni eliyle taciz etti. Caroline Nokes’a, katlanmamamız gereken bir sorunu dile getirdiği için minnettarım” açıklamasında bulundu.Bu suçlamaların ardından Stanley Johnson, Caroline Nokes’u hiç hatırlamadığını söylerken, İçişleri Bakanı Damian Hinds ise iddialar hakkında soruşturma açılabileceğini belirtti.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar