Boris Johnson'ın kızı Lara model oldu

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 28.07.2021 tarih ve 09:43 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Boris Johnson'ın kızı Lara model oldu

makale içerik

Boris Johnson'ın kızı Lara model oldu
Kısa Linki Kopyala

Boris Johnson'ın kızı Lara model oldu

İngiltere Başbakanı Boris Johnson’ın en büyük çocuğu olan 28 yaşındaki Lara Johnson-Wheeler, Tatler dergisinin Eylül sayısı için poz verdi.

Boris Johnson’ın Marina Wheeler ile olan ikinci evliliğinden doğan Lara, büyük beden kadınların özel iç çamaşırlarıyla nasıl forma girebileceğini göstermek amacıyla kamera karşısına geçti.

ÖZEL KORSELERLE POZ VERDİ

Yazar ve yayıncı olan Lara, özel korselerle modellik yaparak, kadınların kıyafetleriyle kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak istediğini belirtti.

Vücuduna olan güveninin ABD’li TV yıldızı Kim Kardashian sayesinde oluştuğunu belirten Lara, “Kim Kardashian ve diğer ünlülerin etkisiyle kum saati gibi görünme modası geri döndü” dedi.

Ancak korse gibi giysilerin vücutta hoşa gitmeyen yönleri düzeltmeyeceği uyarısında da bulunan Lara, “İyi tasarlandıklarında, sahip olduğunuz vücut şeklinin görünüşünü geliştiriyorlar” diye konuştu.

Hayalet Avcıları'nın devam filmi Ghostbusters: Afterlife'tan yeni

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar