Britney Spears'ın annesi konuştu: Karışık hisler içindeyim

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 05.07.2021 tarih ve 07:15 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Britney Spears'ın annesi konuştu: Karışık hisler içindeyim

makale içerik

Britney Spears'ın annesi konuştu: Karışık hisler içindeyim

Britney Spears'ın annesi konuştu: Karışık hisler içindeyim

Şarkıcı Britney Spears’ın annesi Lynne Parnell, kızının babasının vasiliğinin kaldırılması yönünde verdiği hukuk mücadelesiyle ilgili “Karışık hislerim var. Ne düşüneceğimi bilmiyorum” dedi. Öte yandan Spears'ın mahkemedeki ifadesinden bir gün önce acil yardım hattını aradığı ortaya çıktı.

The New Yorker için konuşan Lynne Parnell, 2006'da boşandığı James Spears ve kızı Britney Spears arasında yaşanan vasilik krizine ilişkin duygularını paylaştı. Babasına vasiliğin reddi davası açan Britney Spears hüsrana uğradı / Haber Detay-Tıkla okuKonuyla ilgili detaylı yorum yapmayı reddettiği belirtilen Parnell, “Her yönüyle ilgili karışık hislerim var. Ne düşüneceğimi bilmiyorum. Çok acı, çok endişe var” dedi.Öte yandan The New Yorker'ın haberine göre, Britney Spears'ın mahkemedeki ifadesinden bir gün önce yani 22 Haziran'da vasilik istismarının kurbanı olduğunu bildirmek için ABD'nin acil yardım hattını aradığı ortala çıktı.Yayın kuruluşu, şarkıcıya yakın bir kişinin yanı sıra halihazırda ikamet ettiği Kaliforniya'nın Ventura County'deki kolluk kuvvetinin aramayı doğruladığını aktardı.The New Yorker, Kaliforniya'daki acil yardım çağrıları genellikle halkın erişimine açık olsa da Ventura County'nin devam eden soruşturma gerekçesiyle Spears'ın arama kayıtlarını kapalı tuttuğunu yazdı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar