BTS üyesi Kim Tae-hyung kullandı satışlar patladı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 14.09.2021 tarih ve 10:39 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. BTS üyesi Kim Tae-hyung kullandı satışlar patladı

makale içerik

BTS üyesi Kim Tae-hyung kullandı satışlar patladı

BTS üyesi Kim Tae-hyung kullandı satışlar patladı

Bir dudak kremi markası, ünlü K-Pop grubu BTS sayesinde satışlarını katladı. BTS'in üyesi Kim Tae-hyung'un kamera arkası görüntülerde üç saniyelik dudak kremi sürme görüntüsü sosyal medyada yayılınca, firmanın stokları saniyeler içinde tükendi.

Güney Koreli dünyaca ünlü pop grubu BTS'in üyesi Kim Tae-hyung'un sürdüğü dudak kremi, kozmetik markasının satışlarını patlattı.Taehyung bir klibin kamera arkası görüntülerinde, bir kozmetik markasının ürününü dudağına sürerken görüldü. Görüntü üç saniye sürdü ama hayranlar bunu farketmekte gecikmedi.Ürünün markasını ve modelini bulan hayranlar, internet sitelerinden satın almaya başladı.Video hızla yayılırken, markanın isminin forumlarda ve sosyal medyada duyulmasının ardından ürünler dakikalar içinde tükendi.Satışların ardından yerel marka sanatçıya teşekkür etti. Konu ile ilgili açıklama yapan marka satışlarındaki ani yükseliş karşısında şok olduklarını belirtti.Yurtdışındaki satış sitelerinde stokları tükenen ürünün Kore’de satışı devam ediyor.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar