California yangını Brad Pitt’in evini de tehdit ediyor

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 15.10.2021 tarih ve 11:21 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. California yangını Brad Pitt’in evini de tehdit ediyor

makale içerik

California yangını Brad Pitt’in evini de tehdit ediyor
Kısa Linki Kopyala

California yangını Brad Pitt’in evini de tehdit ediyor

Santa Barbara’nın batısındaki Santa Ynez Dağları’nda çıkan yangın, 15 bin dönümden fazla alanı etkiledi. Hollywood yıldızı Brad Pitt’in evinin de tehlike altında olan bölgede.

ABD’nin California eyaletine pazartesi günü başlayan orman yangını devam ediyor. Alevlere müdahale eden itfaiyecilerin sayısının 1.300’e ulaştı. Bölgedeki 100’den fazla çiftlik ve evin tehdit altında olduğu açıklandı. Tahliye bölgesinde oyuncu Brad Pitt'in 5.5 milyon dolarlık sahil evinin de bulunduğu belirtildi.

Brad Pitt söz konusu evi kendisi gibi Hollywood oyuncusu olan Jennifer Aniston ile evlendiği 2000 yılında almış. Aniston’dan boşandıktan sonra da güzel günlerin anısına, ikinci eşi Angelina Jolie’nin sevmemesine rağmen satmamış. 

RONALD REAGAN'IN EVİ DE TAHLİYE EDİLİYOR

Yangın nedeniyle Las Cruce’den Goleta’ya giden efsanevi Otoyol 101'in kapatıldığı, bölgede bulunan eski başkan Ronald Reagan’ın çiftliğine de tahliye emri verildiği açıklandı.

Ada Masalı 18. bölüm fragmanı

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar