Can Bonomo'dan oğlu Roman'la ilk fotoğraf

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 14.06.2021 tarih ve 11:30 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Can Bonomo'dan oğlu Roman'la ilk fotoğraf

makale içerik

Can Bonomo'dan oğlu Roman'la ilk fotoğraf

Can Bonomo'dan oğlu Roman'la ilk fotoğraf

Oyuncu Öykü Karayel ile evli olan şarkıcı Can Bonomo, nisan ayında dünyaya gelen oğlu Roman’la çekilen ilk fotoğrafını sosyal medyada paylaştı.

Ünlü şarkıcı Can Bonomo, nisan ayında dünyaya gelen oğlu Roman’la çekilen bir karesini Instagram hesabına yükledi. Ünlü şarkıcı bu karenin altına İngilizce “Güçlü sincap Romulus” notunu düştü. Baba-oğulun bu karesi takipçilerinden kısa sürede binlerce beğeni aldı.Bonomo’ya, sevenleri, “Tablo gibi olmuş” ve “Anneyle (Öykü Karayel) de poz gelsin istiyoruz” mesajını gönderdi.2018'DE EVLENDİLER İki yıllık birlikteliğin ardından 2018'de evlenen Öykü Karayel (30) ile Can Bonomo (33), ilk bebeklerini nisan ayında kucaklarına aldı.Bebeğin doğum haberi, Bonomo'nun, Instagram hesabındaki açıklama kısmında yazan, "Müzisyen ve Şair" tanımlarının yanına "Baba" kelimesini de eklemesiyle anlaşıldı. Oğlunun elini gösteren kareyi de paylaşan ünlü şarkıcı, gönderisine, "(Pax Romana 2021): Adınla yaşa canım oğlum, Roman. Annen ve baban her zaman yanında. Sağlık, huzur ve barışla..." yazarak eşi Öykü Karayel'i etiketledi.Bonomo ve Karayel çifti, bebeklerini beklerken sık sık hamilelik dönemine ait pozlarını paylaştı.Öykü Karayel, daha önce verdiği bir röportajında “Ne zaman anne olacaksınız” sorusuna, “Bu tür şeylerin doğal bir saati var. Asla aşırı evlenmek isteyen ya da evlenmem diyen biri olmadım. Can’la karşılaşınca her şey doğru gelmeye başladı” diye yanıt vermişti.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar