Can Bonomo ve Öykü Karayel çifti oğulları Roman'la tatilde

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 27.06.2021 tarih ve 10:32 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Can Bonomo ve Öykü Karayel çifti oğulları Roman'la tatilde

makale içerik

Can Bonomo ve Öykü Karayel çifti oğulları Roman'la tatilde

Can Bonomo ve Öykü Karayel çifti oğulları Roman'la tatilde

Can Bonomo ile Öykü Karayel, iki ay önce dünyaya gelen bebekleri Roman’la birlikte Çeşme'de tatil yapıyor. Çift, oğullarını denize sokarken objektiflere yansıdı.

Oyuncu Öykü Karayel ile şarkıcı Can Bonomo, 2018'de nikah masasına oturmuş, iki ay önce de bebekleri Roman'ı kucaklarına almıştı.Mutlu bir evlilikleri olan oyuncu çift, Çeşme'ye tatile gitti. İkili, önceki gün minik oğulları Roman ile birlikte özel bir plajda görüntülendi.Öğle saatlerinde arkadaşları ile buluşan Karayel ile Bonomo, bebeklerini denize soktu ve onunla vakit geçirdi.Halinden oldukça memnun görünen Roman'ın, bir ara annesinin kucağında babasına bakarak gülümsemesi objektiflere yansıdı.Bonomo, oğlunun doğum haberini paylaşırken, "(Pax Romana 2021): Adınla yaşa canım oğlum, Roman. Annen ve baban her zaman yanında. Sağlık, huzur ve barışla..." demişti.Öte yandan Bonomo, birkaç gün önce de oğlunu ilk kez denize soktuğunu takipçileriyle paylaşmış ve bu kareye "Denizle tanıştı benim güzel oğlum" notunu düşmüştü.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar