Cardi B'den üç yaşındaki kızı Kulture'a 124 bin dolarlık gerdanlık

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 15.07.2021 tarih ve 11:16 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Cardi B'den üç yaşındaki kızı Kulture'a 124 bin dolarlık gerdanlık

makale içerik

Cardi B'den üç yaşındaki kızı 
Kulture'a 124 bin dolarlık gerdanlık

Kızı Kulture'a pahalı çantalar ve mücevherler almasıyla gündeme gelen ve eleştirilerin hedefine oturtulan Cardi B, kızının üçüncü yaş gününde ona 124 bin dolarlık gerdanlık hediye etti.

Ünlü rap şarkıcısı Cardi B, üç yaşındaki kızı Kulture’a pahalı hediyeler almayı sürdürüyor. 28 yaşındaki şarkıcı, kızının üç yaşına girdiği doğum gününde ona Cartier marka elmas gerdanlık hediye etti.124 BİN DOLARLIK GERDANLIK Kendisi gibi ünlü bir rap şarkıcısı olan Offset (29) ile evli olan ve ikinci çocuğuna hamile Cardi B, kızına 124 bin dolar değerinde gerdanlığı hediye etme anını sosyal medyada paylaştı.Elliot Elianette imzalı gerdanlık; Hermes çanta sembolü, Minnie Mouse şekli, Kulture adının K’sini ve Chanel logosunu üzerinde taşıyor.Cardi B, kızına aldığı pahalı hediyeyi bir aile yemeğinde verirken, Kulture’ın hediyeye çok sevindiği görülüyor.PRENSES PARTİSİ DÜZENLEDİ Cardi B, geçtiğimiz günlerde kızına prenses sihirli temalı bir doğum günü partisi de düzenledi. Partide Cardi B ve kızı Kulture prenses elbisesi giyerken, Offset de smokiniyle onlara eşlik etti.ELEŞTİRİLERE KARŞI KENDİNİ SAVUNDU Hayranları, bugüne dek kızına pek çok kez pahalı çanta ve mücevherler alması nedeniyle Cardi B’yi eleştirdi. Cardi B de, çocukluğunda kendi sahip olamadıklarını çocuğuna almak istediğini söyleyerek kendini savundu."SADECE BEŞ KEZ HAVUZA GİTTİM" Ünlü şarkıcı, bir hayranının eleştirisine, “Evet, neden olmasın? Prenses partileri, sınırsız oyuncaklar, seyahatler, havuzlar... Kızım havuzu seviyor. Ben çocukluğumda sadece beş kez havuza gittim” diye cevap verdi.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar