Cem Yılmaz dolandırıcılara karşı takipçilerini uyardı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 18.09.2021 tarih ve 10:24 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Cem Yılmaz dolandırıcılara karşı takipçilerini uyardı

makale içerik

Cem Yılmaz dolandırıcılara karşı takipçilerini uyardı

Cem Yılmaz dolandırıcılara karşı takipçilerini uyardı

Komedyen Cem Yılmaz, kendisinin ve yakın çevresindeki insanların adını kullanarak dolandırıcılık yapan kişiler hakkında sevenlerine uyarıda bulundu.

Erşan Kuneri dizisiyle hayranlarıyla buluşmaya hazırlanan Cem Yılmaz, son dönemde, kendisi, ağabeyi Can Yılmaz ve yakın dostu Zafer Algöz'ün adını kullanarak, telefon üzerinden dolandırıcılık yapan kişiler olduğunu duyurdu.

Twitter hesabından açıklama yapan ünlü komedyen, "Sosyal medyadan bu ara sıkça restoran, büfe, yok efendim otel gibi mekanları arayıp, 'Kardeş merhaba ben Cem Yılmazı'm!' Yok işte 'Ben ağabeyiyim', 'Zafer ağabeyin selamı var' gibi 'kartımın PIN'ini unuttum', 'Az sonra bizim yeğen gelecek'1700 lira veriver' gibi dolandırıcılıklar duyuyorum" dedi.

Yılmaz "Şimdi çaresizliği anlıyorum da. Yahu ben Cem, hemen 1500 IBAN'ıma atıvere inanana artık ne diyeyim. Duyurum olsun. Ben, biz, yakın çevremin böyle bir huyu, tekel bayiinden 500 veriver limitli hayalleri olmadı. Lütfen böyle telefon, mesaj, dm vs itibar etmeyin. Enteresan ama varmış bu" sözleriyle takipçilerini uyardı.

Ada Masalı 14. yeni bölüm fragmanı

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar