Chrissy Teigen yanaklarındaki yağları aldırdı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 16.09.2021 tarih ve 11:56 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Chrissy Teigen yanaklarındaki yağları aldırdı

makale içerik

Chrissy Teigen yanaklarındaki yağları aldırdı

Chrissy Teigen yanaklarındaki yağları aldırdı

ABD'li eski model Chrissy Teigen, bıçak altına yatarak yanaklarını küçülttü. Teigen'in yanak yağlarını aldırdıktan sonraki hali, hayranları tarafından eleştirildi.

ABD'li eski model Chrissy Teigen, belirgin yanaklarından artık vazgeçti. 35 yaşındaki yıldız isim, estetik operasyonla yanaklarını küçülttü.   Instagram’ın hikaye bölümünde ünlülerin doktoru olarak tanınan Jason Diamond’a gittiğini söyleyen Teigen, yanak yağlarını aldırdığını açıkladı.3 ve 5 yaşlarında iki çocuk annesi olan Teigen, daha önce yanaklarının alkol tüketimi yüzünden yağlandığını söyledi. Teigen, yanaklarının yeni halini beğendiğini de belirtti.Hayranları Teigen'daki bu değişimini beğenmedi. Modelliği bırakan, yemek kitabı yazarlığı yapan Teigen’in yeni hali, yapay göründüğü eleştirisi aldı. Bazı hayranları da yaptırdığı estetik operasyonu gizlemeden, samimi şekilde sosyal medyadan paylaşmasını takdir etti.Teigen, geçen yıl da göğüslerinin büyük görünmesinden rahatsız olduğu için meme silikonlarını çıkarttığını açıklamıştı. Ünlü yıldız, “Kendi bedenimde elbise giydiğimde fermuarı kapatabilmek istiyorum, rahatlıkla göbeğime ulaşabilmek istiyorum” demişti.Teigen, ünlü müzisyen John Legend ile evli. Legend, 2019 yılında People dergisi tarafından “Yaşayan En Seksi Erkek" seçilmişti.Ünlü çift 2013 yılında evlenmiş, 5 yaşında Luna adında bir kızları ve 3 yaşında Miles Theodore adında bir oğulları olmuştu. Çift, üçüncü bebeklerini doğumdan önce kaybetmiş, düşük acısını sosyal medyada hayranlarıyla paylaşmıştı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar