Corona virüse yakalanan Ezgi Mola: İyi ki aşımı yaptırmışım

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 25.08.2021 tarih ve 07:06 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Corona virüse yakalanan Ezgi Mola: İyi ki aşımı yaptırmışım

makale içerik

Corona virüse yakalanan Ezgi Mola: İyi ki aşımı yaptırmışım
Kısa Linki Kopyala

Corona virüse yakalanan Ezgi Mola: İyi ki aşımı yaptırmışım

Oyuncu Ezgi Mola'nın corona virüs testi pozitif çıktı. İki doz aşısını da yaptırdığını açıklayan Mola, hiçbir semptom yaşamadığını söyledi.

Masumlar Apartmanı'nda Safiye rolüne hayat veren Ezgi Mola, corona virüse yakalandı. Mola'nın testinin pozitif çıkmasının ardından yakın arkadaşları panik oldu ve test yaptırmaya koştu. Hastalığı hafif atlattığını belirten ünlü oyuncu, son durumuyla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

"7 KEZ TEST OLDU"

Ezgi Mola, "Arkadaşlar, temasım olduğu için kendimi karantinaya aldım. 7 kez test oldum, testlerimin bazıları pozitif, bazıları ise negatif. Dolayısıyla bu risk durumu devam ettiği için de sürekli negatif çıkana kadar ben testlerime devam edeceğim. İki doz aşı olmamın etkisiyle en ufak bir semptom göstermiyorum" ifadelerini kullandı.


"LÜTFEN AŞI OLUN"

"İyi ki iki aşımı da yaptırmışım" diyen oyuncu, "Ne yazık ki yoğun bakımda ünitesine bulunan hastalarının yüzde 90'ının aşısı yok. Lütfen siz de aşınızı yaptırın" sözleriyle aşı olma çağırısında bulundu.

Umudun Askerleri Star ve NTV'de

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar