Cristiano Ronaldo'nun kız kardeşi Covid-19 sonrası zatürreye yakalandı

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 28.07.2021 tarih ve 11:14 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Cristiano Ronaldo'nun kız kardeşi Covid-19 sonrası zatürreye yakalandı

makale içerik

Cristiano Ronaldo'nun kız kardeşi Covid-19 sonrası zatürreye yakalandı
Kısa Linki Kopyala

Cristiano Ronaldo'nun kız kardeşi Covid-19 sonrası zatürreye yakalandı

Geçen yıl yakalandığı Covid-19 hastalığını belirtisiz olarak atlatan yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo'nun ardından kız kardeşi Katia Aveiro da corona virüse yakalandı. Hastalığın zatürreye dönüştüğü Aveiro hastaneye kaldırıldı.

Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo'nun kız kardeşi Katia Aveiro, Covid-19 sonrası zatürre teşhisiyle hastaneye kaldırıldı. Portekiz’in Madeira Adası’nda hastaneden sosyal medya paylaşımı yapan 43 yaşındaki Aveiro, geçen yıl annesi felç geçirdiğinde acil ameliyata alındığı hastanede tedavi görüyor.   Cristiano Ronaldo da geçen yıl ekim ayında corona virüse yakalanmış, iki kez Covid-19 testi pozitif çıkmasına rağmen herhangi bir belirti göstermeden hastalığı atlatmıştı.HASTA YATAĞINDAN AÇIKLAMA YAPTI Şarkıcılığın ardından influencer’lığa geçiş yapan Ronaldo’nun kardeşi Aveiro, hasta yatağından yaptığı paylaşımda, “Bu, toplum önüne çıkmak isteyeceğim son halim. Bunu yapmamaya çalıştım ama son günlerde haberler hızla yayıldıkça beni takip edenlere, bana ve sevdiklerime sahip çıkanlara saygımdan sizlerle gerçeği paylaşacağım” dedi.“Bu kahrolası virüse yakalandım. 17 Temmuz’da test sonucum pozitif çıktı ve o günden beri evde karantinadaydım” diyen Aveiro, durumunu, “Birkaç belirtiyle birlikte iyiye gidiyordum, tedavi uygulanıyordu. Ancak cuma günü kötüleşmeye başladım” şeklinde anlattı.Covid hastalığının zatürreye dönüştüğünü söyleyen Aveiro, hastanede gerekli tedavinin uygulandığını söyleyerek sağlık çalışanlarına teşekkür etti.RONALDO DA COVID OLMUŞTU Ekim 2020’de Portekizli futbol yetkilileri Cristiano Ronaldo’nun corona virüs test sonucunun pozitif çıktığını bildirmişti. Hastalığı asemptomatik şekilde atlatan Ronaldo, karantinada kalmıştı.Corona virüse yakalandığı haberi, Ronaldo’nun Portekiz Milli Takımı’yla UEFA Uluslar Ligi'nde Fransa'ya ve İspanya'ya karşı hazırlık maçlarında oynamasından birkaç gün sonra gelmişti. Test sonucu sonrası ünlü futbolcu hemen milli takımdan ayrılmıştı. Futbolcu, ikinci testinde de pozitifi görmüştü.TEST GÜVENSİZLİĞİNE İSYAN ETMİŞTİ Kız kardeşi, Ronaldo’nun corona virüs pozitif sonucunu rantla çöpe atmasıyla manşetlere çıkmıştı. Juventus takımı yıldızının Portekiz Futbol Federasyonu’nun kullandığı laboratuvarda iki kez pozitif çıktıktan sonra başka bir laboratuvardan daha test istendiğinin ortaya çıkmasından sonra öfkesini dile getirmişti.Ardından sosyal medyadan açıklama yaparak corona virüse saygı duyduğunu söyleyerek aynı şekilde saygı duyulması gereken başka hastalıklar ve sağlık sorunları olduğunu iddia etmişti. Aveiro, “İşini kaybedenler, psikolojik sorunları olan insanlar, intihara meyilli olanlar var. Buna da saygı duymak lazım. Her şeyin normale dönmesini ve Tanrı'nın bizi insan şerrinden korumasını istiyorum” demişti.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar