Deniz Akkaya imajını değiştirdi

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 23.05.2021 tarih ve 13:32 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Deniz Akkaya imajını değiştirdi

makale içerik

Deniz Akkaya imajını değiştirdi
Kısa Linki Kopyala

Deniz Akkaya imajını değiştirdi

Geçtiğimiz haftalarda corona virüsü atlatan ünlü model Deniz Akkaya, kısa ve sarı saçlı yeni imajıyla görüntülendi.

Corona virüsü atlatan ünlü model Deniz Akkaya, önceki gün Etiler'de objektiflere takıldı. 43 yaşındaki Akkaya, uzun palto, kısa saç kesimi ve platin sarıya boyattığı saçları ile dikkatleri üzerinde topladı.

Milliyet'in haberine göre, kızı Ayşe’nin okulu bittikten sonra Londra'ya gitmeyi düşündüklerini söyleyen Akkaya, aşı konusunda da "Daha olmadım antikorluyum. Ama yurt dışına çıkınca mecburen olacağım" dedi.

"EVDE BECEREMEDİM"

Geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında bilgiler veren ünlü isim, "Evde beceremedim, ısrar etmenin gereği yoktu ve hastaneye yattım" mesajını yazmıştı.

Hasta yatağından paylaşımlar yapan Akkaya, "Aslen en baştan niyetim hızlıca atlatıp, 'bakın sağlıklı yaşamın mükafatı' demek isterdim size. Ancak hayatında hiç ciddi bir sağlık sorunu yaşamamış biri olarak bana inanılmaz ağır geldi. Belli ki hastanede bir süre kalacağım" notunu düşmüştü.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar