Ebrar Karakurt: Hayatım göründüğü kadar renkli değil

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 20.10.2021 tarih ve 17:18 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Ebrar Karakurt: Hayatım göründüğü kadar renkli değil

makale içerik

Ebrar Karakurt: Hayatım göründüğü kadar renkli değil
Kısa Linki Kopyala

Ebrar Karakurt: Hayatım göründüğü kadar renkli değil

İtalya'nın Novara takımına transfer olan milli voleybolcu Ebrar Karakurt konuk olduğu YouTube kanalında, "Hayatım Instagram'da ya da sosyal medyada paylaştığım kadar renkli değil" diye konuştu.

Milli voleybolcu Ebrar Karakurt, reklam yüzü olduğu markanın YouTube kanalına konuk oldu. "Kendi yolunda ilerlerken bir hayalin var mıydı?" sorusuna Karakurt, "Bu başarının küçüklüğümden beri hayalini kuruyordum. Birer birer gerçekleştiriyorum. En büyük hayalim Olimpiyat altını. 2024 Paris Olimpiyatları. Ben inanıyorum, neden olmasın?" dedi.Spor kariyerinde yaptığı fedakarlıklarla ilgili Karakurt, "Sporculuk demek, bence çok büyük fedakarlıklar demek. Aileniz ve etrafınızdaki bir sürü insandan fedakarlık veriyorsunuz. Doğum günü, arkadaş buluşması, bayram seyran kaçıran bir insan olarak, pişman olduğum konular bunlar" açıklamasında bulundu.Sosyal medyada göründüğü kadar mutlu olmadığını ifade eden Ebrar, "Orası o kadar renkli değil. Bolca antrenman, bolca stres, bolca hayal kırıklığı bazen stres, bazen çok mutluluk. Hayatım Instagram'da ya da sosyal medyada paylaştığım kadar renkli değil" dedi.Karakurt, pembe saçı neden tercih ettiğiyle ilgili soruya ise şu yanıtı verdi: "Yakışıyor, yapıyorum yani. Başka bir açıklaması yok. Çok düşündüm acaba bu yakışır mı, şu yakışır mı diye.""Baktım ki benim yaptığım renkleri ben beğeniyorum, üzerine insanlar beğeniyor bu renkleri. Dedim ki artık ben ne yapsam yakışacak. Her rengi denemeye çalışıyorum."

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar