Ebru Şallı aşı tepkisi gösterenlere yanıt verdi

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 02.05.2021 tarih ve 16:36 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Ebru Şallı aşı tepkisi gösterenlere yanıt verdi

makale içerik

Ebru Şallı aşı tepkisi gösterenlere yanıt verdi

Ebru Şallı aşı tepkisi gösterenlere yanıt verdi

Ebru Şallı ve eşi Uğur Akkuş, corona virüs aşısı oldu. O anları sosyal medya hesabında paylaşan Şallı, “Sıranız gelmeden nasıl aşı oldunuz?” diye tepki gösterenlere şu yanıtı verdi: Biz Amerika’da aşı olduk.

Ebru Şallı önceki gün eşi Uğur Akkuş’la birlikte corona virüs aşısı yaptırdı, birlikte çektikleri selfie’yi de Instagram sayfasında paylaştı. Ancak birçok takipçisi, Şallı’ya öncelikli gruplar arasında yer almamalarına rağmen nasıl aşı olabildiklerini sordu.

Ebru Şallı, tepkiler üzerine şu açıklamayı yaptı:

“Çok sormuşsunuz size aşı sırası gelmedi, nasıl oldunuz diye. Doğru. Biz Amerika aşısı Janssen’i Amerika’da olduk.”

"AĞRIDAN YERİMDEN KALKAMADIM"

ABD’nin Los Angeles kentinde evleri bulunan ve Türkiye’deki kapanma sürecini orada geçiren Ebru Şallı ile Uğur Akkuş, Johnson and Johnson’a bağlı ilaç firması Janssen’in geliştirdiği aşıyı tercih etti. Hastaneden randevu alan çift, sıra kendilerine geldiğinde hastaneye gidip aşı oldu. Şallı, aşının çok canını yaktığını, bir süre ağrısı nedeniyle yerinden kalkamadığını söyledi.

Çift, aşı sonrası bir gün evlerinde istirahat etti.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar