Emrah, kripto para piyasasına giriyor: Emrahcoin geliyor

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 22.06.2021 tarih ve 09:03 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Emrah, kripto para piyasasına giriyor: Emrahcoin geliyor

makale içerik

Emrah, kripto para piyasasına giriyor: Emrahcoin geliyor
Kısa Linki Kopyala

Emrah, kripto para piyasasına giriyor: Emrahcoin geliyor

Yaptığı ticari yatırımlarla dikkat çeken Emrah, bu kez kendi adıyla kripto para piyasasına girmeye hazırlanıyor. Ünlü şarkıcı ve oyuncu, yatırım danışmanlarının yönlendirmesi doğrultusunda gerekli prosedürleri yerine getirmek için çalışmalara başladı.

Şarkıcı ve oyuncu Emrah, son yıllarda yatırımcıların gözdesi haline gelen kripto paraya merak sardı. 2018 yılında konser teklifi karşılığında para yerine 30 Bitcoin talep eden Emrah, gözünü kripto paraya dikti.Hürriyet'in haberine göre; Bitcoin’de hatırı sayılır derecede yatırımı olduğu bilinen Emrah, bu kez kendi coin'ini çıkarma kararı aldı.Yurtdışından yatırım danışmanlarının yönlendirmesi doğrultusunda kripto para piyasasına girmeye karar veren Emrah, gerekli prosedürleri yerine getirmek için hazırlıklara başladı.İsim konusunda henüz net karar veremeyen şarkıcının, Emcoin ve Emrahcoin arasında gidip geldiği konuşuluyor.Emrahcoin'de detayların yakın zamanda belli olması bekleniyor. Emrah'ın kendi dijital parasıyla nasıl bir proje üreteceği de netleşmedi.  Öte yandan 2020 yükselişiyle birlikte piyasaya yeni sürülen kripto paralar madencilik teknolojisinden uzaklaşmış durumda. Yani Emrahcoin teknik olarak bir token olabilir.  Böylece Emrah belirli sayıda djital parayı piyasaya sürebilir.Kısa süre önce spor takımları kendi dijital paralarını piyasaya sürmeye başlamıştı. Bir süredir ünlüler de bu furyaya katılıyor. Yakın zamanda kendi dijital parasını çıkartan daha fazla Türkiyeli ünlü görebiliriz.Dünyaca ünlü müzisyen Akon da kendi kripto parasını piyasaya sürmüştü. 2020'nin sonlarında piyasaya sürülen Akoin'in işlem fiyatı 24 cent civarında. Toplam arzı 450 milyon adet olan Akoin'in piyasa değeri ise 108 milyon dolar.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar