Freddie Mercury’nin hayatından görülmemiş fotoğraflar (75. doğum günü)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 05.09.2021 tarih ve 09:38 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Freddie Mercury’nin hayatından görülmemiş fotoğraflar (75. doğum günü)

makale içerik

Freddie Mercury’nin hayatından görülmemiş fotoğraflar (75. doğum günü)

Freddie Mercury’nin hayatından görülmemiş fotoğraflar (75. doğum günü)

Efsanevi müzisyen Freddie Mercury yaşasaydı bugün 75 yaşında olacaktı. Mercury’nin son nefesini verirken dahi yanında bulunan sevgilisi Jim Hutton ile 1980’li yıllarda çekilen fotoğrafları, unutulmaz şarkıcının hayatından bir kesit sunuyor.

5 Eylül 1946 tarihinde Tanzanya Zanzibar'da dünyaya gelen ve 24 Kasım 1991’de hayatını kaybeden rock müziğin efsane sesi Freddie Mercury’nin 1980’li yıllarda aşk yaşadığı son sevgilisi Jim Hutton ile özel fotoğrafları yayımlandı.Mercury’nin  kuaför Hutton ile 1980’lerde başlayan ilişkisi, hayatını kaybettiği 1991 yılına kadar devam etti.AIDS’e yakalandığını öğrenen Mercury’nin, sevgilisine, ilişkiyi bitirmeyi teklif ettiği ancak Hutton’ın buna “Seni seviyorum Mercury” diye cevap verdiği biliniyor.Bu hikayeyi bir belgeselde anlatan Hutton, Mercury’ye, “Hiçbir yere gitmiyorum” dediğini söyledi.Hutton, Mercury’nin son nefesine kadar yanında kalarak ona baktı.İşte Freddie Mercury ve Jim Hutton’ın sevgilerini gözler önüne seren fotoğrafları…

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar