Game of Thrones oyuncusundan Marilyn Manson'a tecavüz davası

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 02.05.2021 tarih ve 10:04 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Game of Thrones oyuncusundan Marilyn Manson'a tecavüz davası

makale içerik

Game of Thrones oyuncusundan Marilyn Manson'a tecavüz davası

Game of Thrones oyuncusundan Marilyn Manson'a tecavüz davası

Game of Thrones dizisinde canlandırdığı Ros karakteriyle bilinen Esme Bianco, ünlü şarkıcı Marilyn Manson'ı, kendisine tecavüz etmekle ve cinsel şiddet uygulamakla suçladı.

Game of Thrones dizisinde canlandırdığı Ros karakteriyle tanınan oyuncu Esme Bianco, cuma günü California'da, ünlü şarkıcı Marilyn Manson ve eski menajeri Tony Ciulla hakkında suç duyurusunda bulundu. Bianco, şarkıcının kendisine tecavüz ettiğini ve cinsel şiddet uyguladığını iddia etti.İNSAN KAÇAKÇILIĞI SUÇLAMASI Bianco, Marilyn Manson'a cinsel istismar iddiasıyla dava açtı. Los Angeles’taki federal mahkemede açılan davada Bianco, müzik videoları ve filmlerdeki sahte rol iddialarıyla kendisini İngiltere'den California'ya getirerek insan kaçakçılığı yasasını ihlal ettiğini öne sürdü.Dava dosyasında, asıl adı Brian Warner olan Manson'un, Bianco'yu 2009 yılında bir şarkının videosunu çekmek için Los Angeles’a getirdiği bilgisi yer aldı. 2011 yılında ise yine Phantasmagoria adlı uzun metrajlı film için Los Angeles’a getirdiği ve bu projenin de gerçekleşmediği aktarıldı.Açılan dava dosyasında, ‘Warner'ın fiziksel, cinsel, psikolojik ve duygusal istismarının boyutunu anlamak Bianco’nun yıllarını aldı’ ifadesi yer aldı.Bianco bu yıl şubatta New York Magazine için yazdığı bir makalede Manson'la ilişkisi hakkında detay vermiş ve 2011'de çıktıkları sırada başından geçtiğini iddia ettiği tacizi anlatmıştı. Söz konusu suç duyurusu bu yıl cinsel ve fiziksel istismar iddiaları ortaya çıktığından beri Manson'a karşı atılan ilk yasal adım.SUÇLAMALARI ARKASI KESİLMEDİ Westworld dizisinin yıldızı Evan Rachel Wood, şubat ayında, Manson'ı cinsel tacizde bulunmak için kendisini mağdur ederek rıza almakla ve “yıllarca” istismar etmekle suçlamıştı. Wood, Instagram paylaşımında "Tacizcimin adı, dünyanın Marilyn Manson olarak da bildiği Brian Warner" ifadelerini kullanmıştı.Wood'un iddialarının ardından başka kadınlar da cinsel saldırı, psikolojik istismar ve çeşitli şiddet, baskı ve sindirme biçimleri de dahil olmak üzere Manson aleyhine kendi iddialarını paylaşmak için bir adım öne çıkmıştı."İDDİALAR, GERÇEĞİN KORKUNÇ BİR ŞEKİLDE ÇARPITILMASI" Şubat ayındaki iddialara yanıt olarak Manson, Instagram hesabından şöyle yazmıştı: "Hakkımdaki bu son iddialar gerçeğin korkunç bir şekilde çarpıtmasıdır. Samimi ilişkilerim her zaman karşılıklı fikir birliğine dayalı olmuştur. Başkaları bugün, geçmiş olayları yanlış aktarmayı seçiyor olsa da gerçek budur." İddialar yapıldığından bu yana Manson'ın plak şirketi Loma Vista ve ajansı CAA şarkıcıyla ilişiğini kesti. Manson ayrıca Creepshow ve American Gods da dahil olmak üzere rol alacağı birkaç televizyon dizisinden çıkarıldı.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar