Gigi Hadid ile Zayn Malik ayrıldı: Şiddet iddiası

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 29.10.2021 tarih ve 14:16 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Gigi Hadid ile Zayn Malik ayrıldı: Şiddet iddiası

makale içerik

Gigi Hadid ile Zayn Malik ayrıldı: Şiddet iddiası
Kısa Linki Kopyala

Gigi Hadid ile Zayn Malik ayrıldı: Şiddet iddiası

ABD'li model Gigi Hadid ile Zayn Malik 6 yıllık ilişkilerini noktaladılarını duyurdu. Yıldız modelin annesi Yolanda Hadid, Malik'in kendisine şiddet uyguladığını iddia etti. Açıklama yapan Malik, "Yolanda Hadid’e vurduğum yönündeki iddiaları reddediyorum" dedi.

ABD’li ünlü model Gigi Hadid ile şarkıcı Zayn Malik ayrıldıklarını açıkladı.Ayrılık sebebinin olarak Malik’in Hadid ailesiyle yaşadığı sıkıntılar olduğu iddia edildi.TMZ’nin haberine göre Hadid’in annesi Yolanda Hadid, Malik’in kendisine şiddet uyguladığını öne sürdü.İddiara yanıt veren Malik, "Yolanda Hadid’e vurduğum yönündeki iddiaları reddediyorum. Kızımın iyiliği için daha fazla detay vermeyi reddediyorum. Umarım Yolanda aile sorunlarının mahremiyet içinde çözülebilmesi için yanıltıcı suçlamalarını yeniden değerlendirir" açıklamasında bulundu.6 yıldır birlikte olan ikilinin Khai adında bir yaşında bir çocukları bulunurken, velayet konusunda nasıl bir adım atacakları merak ediliyor.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar