Gonca Vuslateri taburcu oldu

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 14.05.2021 tarih ve 09:47 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Gonca Vuslateri taburcu oldu

makale içerik

Gonca Vuslateri taburcu oldu

Gonca Vuslateri taburcu oldu

Önce corona virüse yakalanan, ardından üzerine kaynar su dökülen Gonca Vuslateri sağlığına kavuştu.

Geçtiğimiz günlerde corona virüse yakalanan ardından üzerine kaynar su dökülen Gonca Vuslateri hastanedeki tedavisinin bittiğini duyurdu. Instagram'dan paylaştığı fotoğrafta yüzünü kırmızıya boyayarak kendisini opera sanatçısı Semiha Berksoy’a benzeten Vuslateri, sağlık durumuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Aklandım paklandım taburcu oluyorum. Küçük Semiha Berksoy geliyor. Harika tedavi gördüm. Ne kadar teşekkür etsem az. Herkesi çok seviyorum buradaki.Hayat kısa, kuşlar uçuyor. Masmavi bir gökyüzünü izlemekle cezalandırılmış bir Meursault gibiyim (Camus kafası) ve dünya gerçekten de ‘akla aykırı bir yerden başkası değil’. Hayat kısa denince hep Kral Lear-Soytarı sahnesindeki çıkarım gelir aklıma: Akıllanmadan yaşlanmamalıydınız da ondan. Akıllanmadan yaşlanmak yok bana. Ama Gonca deliliğime de coşkuyla sevgiyi katarak. Hepimize geçmiş olasın.”

Friends: The Reunion'dan ilk tanıtım

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar