Gönül Dağı oyuncusu Gülsim Ali İlhan tacizciye sosyal medyadan seslendi: Son vermezsen açıklarım!

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 07.06.2021 tarih ve 09:49 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Gönül Dağı oyuncusu Gülsim Ali İlhan tacizciye sosyal medyadan seslendi: Son vermezsen açıklarım!

makale içerik

Gönül Dağı oyuncusu Gülsim Ali İlhan tacizciye sosyal medyadan seslendi: Son vermezsen açıklarım!

Gönül Dağı oyuncusu Gülsim Ali İlhan tacizciye sosyal medyadan seslendi: Son vermezsen açıklarım!

Gönül Dağı dizisinin başrol oyuncusu Gülsim Ali İlhan, beş yıldır kendisini takip eden ve cinsel içerikli mesajlar gönderen E.H. adlı tacizciye sosyal medyadan seslendi. Ünlü oyuncu, birçok kez uzaklaştırma kararı aldırdığı E.H.’yi "Tacize devam edersen fotoğraflarını yayınlarım" diyerek uyardı.

TRT'de yayınlanan Gönül Dağı dizisinde ‘Dilek’ karakterine hayat veren oyuncu Gülsim Ali İhan’ın başı uzun zamandır E.H. adlı kişi ile dertte. 26 yaşındaki oyuncu, E.H.’nin kendisini beş yıldan beri takip ettiğini ve sürekli cinsel içerikli mesajlar atarak taciz ettiğini söyledi.Mahkemeye başvurup uzaklaştırma kararı çıkarmasına rağmen takıntılı hayranının tacizlerine devam ettiğini belirten oyuncu, E.H.’nin son olarak çalıştığı sete gelip "Senin olduğun her yere gelebilirim, kimse beni engelleyemez" diyerek tehdit ettiğini ifade etti."SON KEZ UYARIYORUM" Tacizcinin kimlik bilgilerine ulaşan oyuncu, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Kendisini rahatsız eden kişiyi son kez uyaran İlhan, şu mesajı paylaştı: "2016 yılından beri durmaksızın beni taciz eden E. H. Hakkında açılmış davalara rağmen taciz, cinsel içerikli hakaret dolu mesajlar ile bana rahatsızlık vermekten vazgeçmedin. Dava açmama, defalarca uzaklaştırma kararı almama rağmen bana ulaşmak için her yolu denemeye devam ediyorsun, çalıştığım setlere gidip yanındaki insanlara yalan söyleyip onları kullanarak dekorların içinden çektirdiğin fotoğraflarla 'senin olduğun her yere gelebilirim, kimse beni engelleyemez' diyerek beni tehdit ediyorsun.""Benim hakkımda, ailem, işim ve özel hayatımla ilgili ağıza alınmayacak ifadeler kullanarak bana zarar vermeye çalışıyorsun. Seni son kez uyarıyorum buna artık bir son vermelisin. Kullandığın bütün sahte hesapların aynı telefon ve bilgisayardan yapıldığı resmen ispat edildi, hepsinin sana ait olduğu resmi makamlarca da onaylandı. Eğer tek bir rahatsızlık daha verecek olursan senin fotoğraflarını, attığın aşağılık sapkın mesajlarını bütün şahsi bilgilerini dava dosyasıyla birlikte buradan yayınlayacağım ve birer kopyasını da memleketindeki akrabalarına, posta yoluyla ileteceğim."

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar