Gönül Yazar: Kaburgalarım kırılmış, bana dua edin

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 26.07.2021 tarih ve 17:20 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Gönül Yazar: Kaburgalarım kırılmış, bana dua edin

makale içerik

Gönül Yazar: Kaburgalarım kırılmış, bana dua edin
Kısa Linki Kopyala

Gönül Yazar: Kaburgalarım kırılmış, bana dua edin

Hastaneye kaldırılan Gönül Yazar sağlık durumu hakkında yaptığı açıklamada, "Kaburgalarım kırılmış. İç kanama olabilir diye 2 gün hastanede yattım. Kırılan kaburgalarım neredeyse akciğere batmak üzereymiş, çok şükür öyle bir sorun olmadı. Ancak şimdi sırtımda çok ağrı var ve yarın tekrar hastaneye gidiyorum" dedi.

Türk sanat müziği ve sinemanın usta isimlerinden Gönül Yazar evde geçirdiği kaza sonucu kaburgalarını kırdı.

Yazar'ın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Sevgili dostlarımız; Gönül hanım ölümcül bir ev kazası geçirdi. Ve kaburgaları kırıldığından dolayı hastanedeydik. İyileşmeye çalıştığı bu süreçte birisi "Herkese yazıyorsun, bana neden cevap vermiyorsun" diyerek sitemde bulundu. Ben yakınıyım ve şu anda yanındayım. Onun bu mesajlara cevap verecek hali olmadığı için yazılarınızı ben cevaplıyorum. Bayram mesajını bile şahıslara değil, herkesi kapsayacak şekilde yazdık. Gönül hanım sitem sevmez, kendi de sitem yapmaz. Onun isteği üzerine bu yazıyı paylaşıyorum" denildi.

"KABURGALARIM KIRILMIŞ BANA DUA EDİN"

Daha sonra Yazar ise evinde geçirdiği kaza sonrası şu açıklamayı yaptı: "Kendi evimin banyosunda düştüm. Elimde tepsi vardı ve banyoya bir şey almak için girdiğimde ayağım kaydı ve çok kötü bir şekilde düştüm. O anda yanımda köpeğim Gizmo'dan başka hiç kimse yoktu. Banyo hemen yatak odamın yanında olduğundan, acılar içinde bağıra bağıra, yerde sürünerek yatak odama gittim. Telefonla yakınlarıma haber verdim ve hastaneye kaldırdılar. Kaburgalarım kırılmış. İç kanama olabilir diye 2 gün hastanede yattım. Kırılan kaburgalarım neredeyse akciğere batmak üzereymiş, çok şükür öyle bir sorun olmadı. Ancak şimdi sırtımda çok ağrı var ve yarın tekrar hastaneye gidiyorum. Bana dua edin."

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar