Günlük burç yorumları (10 Ağustos 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 10.08.2021 tarih ve 00:01 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (10 Ağustos 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (10 Ağustos 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (10 Ağustos 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 10 Ağustos 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Haylaz Merkür, babasına isyan ediyor! Pireyi, deve yapabilirsiniz. Olayların üstüne giderek abartmayın. Koç Ortaklık konularında güzel bir gün olabilir ama duygusal konularda iş biraz sarpa saracak gibi duruyor. O nedenle bugün duyguları bir kenara bırakın.Boğa Evde tadilata başlamak içinde hiç fena değil. Keza yer değiştirmek içinde artık planlarınızı hayata geçirin. Çalışın bakalım, beklemeyin derim.İkizler Özellikle çekirdek aile anne, baba ve bir de üstüne para bağınız varsa, kariyer konusunda çok dikkatli olmanızda fayda var.Yengeç Bugünü iş, güç, sağlık, koşturmalarınız hakkında planlayarak geçirin derim. Ayrıca çevrenizde olabilecek manasız konuşmalara da takılmayın.Aslan Çalışma koşullarınızda zorlanmalar olabilir, gereksiz tipler tepenizde cır cır konuşabilirler. Ruh sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var.Başak Aile ilişkilerinizde bugün ağzından çıkanın kulağınızın duyması gerek, çünkü bir anda patlayabilme olasılığınız var. İçinizde biriktirmeyin sözleri.Terazi Hukuki bir konu önünüzde çözülebilir veya bu konuyla ilgili olarak daha olumlu gelişmeler sizi bekleyebilir. Sizi temsil eden kişilere güvenin.Akrep Yine yoğun bir gün görünüyor. Hem fiziksel hem de ruhsal olarak gerilebilirsiniz. Ara ara kendinizi dinlendirmeniz hayırlı bir davranış olur.Yay Bugün kendinizi çok daha sosyal hissedeceğiniz çok açık ama tanımadığınız insanlarla konuşurken çok dikkatli olmanızda fayda var.Oğlak Bugün sizin için plan yapmak, organize olmanız gereken konularda biraz kaos yaşanması söz konusu olabilir. Dikkatinizi toplayın derim.Kova Gayrimenkul konularında bir girişiminiz varsa bu anlamda hoş gelişmeler olabilir. Ama dikkatli olmanız kaydıyla. Fırsatları kolaçan edin biraz.Balık Bugün kendinizi kafası karışmış hissedebilirsiniz. Bu çok doğal, çünkü başkaları adına düşünmek sizin gereğinden fazla zamanınızı alıyor olabilir.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar