Günlük burç yorumları (11 Ağustos 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 11.08.2021 tarih ve 00:04 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (11 Ağustos 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (11 Ağustos 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (11 Ağustos 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 11 Ağustos 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

14.20 -23.07 arası Ay boşlukta. Merkür artık kendi evinde Başak burcunda! Ay sonuna kadar detaycı, kontrol düşkünü tavırlarla karşılaşabiliriz. Koç Çalışma hayatındaki stresiniz artabilir, biraz sağınızla solunuzla takışabilirsiniz. Gereğinden fazla sorumluluk almamaya özen gösterin.Boğa Yakın çevrenizle veya sosyal bazı üyeliklerinizle ilgili meseleler gündeminizi meşgul edebilir. Yani bugün kendinizi doğru anlatmanızda fayda var.İkizler Geçmiş üzerine düşünebilir, biraz nostalji yapabilirsiniz. Bunun pek zararı yok ama dönüp dönüp aynı konuda sayıklamamaya dikkat edin derim.Yengeç Finansal konularınız göz önünde olacaktır. Bugünlerde para konularında kontrollü hareket etmek kolay olmayacaktır. Riskli işlerden uzak durun.Aslan Kendinize daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Ama bugün değil. Yapmanız gerekenleri yapmak zorunda olduğunuz bir gün. Çalışın!Başak Yalnızsanız önümüzdeki günlerde yeni bir ilişki söz konusu olabilir. Bugün umarım bu konularda güzel gelişimeler sizi bulur.Terazi Yeni kazanç kapıları arayabilir, gelirlerinizi artırmanın yolları üzerine düşünebilirsiniz. Özellikle hisse senedi, borsa gibi konularda dikkat edin!Akrep Bugün aşk ilişkilerinde gerginlikler yaşamanız olası. Yani yanlış anlaşılabilirsiniz, siz yanlış anlayabilirsiniz. Uzak durun bu konulardan.Yay Meslek hayatınızda yaratıcılığınızı çıkarın ortaya, bugün bu konuda kendinizi ortaya koyup kendinizi doğru ifade edebilirsiniz.Oğlak Finansal konularda sürpriz gelişmelere açık bir günden geçecek olabilirsiniz. Kendinizi biraz olayların akışına bırakın derim.Kova Beklenmedik bir harcama söz konusu olabilir. Gelir giderinizi daha dengeli bir pozisyonda tutmanızda fayda var. Akıl almaktan çekinmeyin.Balık İş hayatınızı ilgilendiren konularda ani kararlar almamalı ve durduk yerde iş ortaklarınızla yaşanabilecek gerginliklerden uzak durmalısınız. Sakin!

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar