Günlük burç yorumları (11 Mayıs 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 11.05.2021 tarih ve 00:20 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (11 Mayıs 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (11 Mayıs 2021)

Günlük burç yorumları (11 Mayıs 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 11 Mayıs 2021; Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Boğa burcunda yeniay Ekonomik anlamda neredesin ve neler yapabilirsin? Karar verip adım atılması için güzel zamanlar. Koç Bugün özellikle harcamalarınıza ve para ile ilgili konulara dikkat edin, hatta mümkünse yeni adımlar atmayın, bunun yerine sıvayın kolları işe güce dalın, bakarsınız güzel gelişmeler yaşanabilir.Boğa Keyfiniz pek bir yerinde, aman nazar değmesin, kariyeriniz ile ilgili konularda güzel gelişmeler yaşanabilir, ama bugün mümkünse yakın çevreniz ile pek haşir neşir olmayın sabrınızı sınayabilirler.İkizler Canım ikizler, biliyorum çok sıkıldınız, pek size göre değil ama bugün mümkünse biraz kendinize vakit ayırıp yalnız kalmaya ve maneviyatınızı güçlendirmeye bakın.Yengeç Sevgili yengeçler, artık biraz kendinize öncelik vermeniz gerektiğini umarım fark etmişsinizdir, bırakın dertlere derman olma çabanızı, önce kendinize iyi bakın. Kendi isteklerinize odaklanırsanız güzel bir gün sizi bekliyor.Aslan Sevgili Aslanlar, partnerinizin sizden ilgi ve sevgi beklediği bir gün olabilir, beklentiler altında kendinizi sıkışmış hissetmek yerine karşınızdakinin ne söylediğine azıcık kulak verin derim.Başak 1-2-3 tıp oynamaya ne dersiniz? Özellikle çalışma ortamınızda ve birlikte çalıştığınız kişilere aniden parlama olasılığınız yüksek gibi görünüyor. Herkes mükemmel olmak zorunda değil, sakin olun.Terazi Sevgili Teraziler, sevgilinizin, eşinizin, çocuğunuzun sorunları ile ilgilenmekten kendinize vakit ayıramaz oldunuz. Ama unutmayın ki siz iyi olmazsanız kimseye faydanız olmaz, sağlınıza dikkat edin.Akrep Ne yapsın bu Akrepler! Bir yandan eş – sevgili, bir yandan aile derken kime koşacağınızı şaşırmış durumdasınız, iyisi mi hepsini boş verin, biraz kendinizle kalın.Yay Bırakın başkalarının krizleri ile uğraşmayı da iş hayatınız odaklanmaya bakın, bakın güzel gelişmeler kapıda, dalgınlığın vakti değil, haydi canım Yaylar, sıvayın kolları.Oğlak Sevgili Oğlaklar, bugün finansal para konularında yeni adımlar atmak için pek uygun değil, bunun yerine azıcık kalbinizin sesini dinleyin derim, aşk kapınızı çalmak üzere.Kova Caanım Kovalar, bu sıralar sizi memnun etmek pek bir zor, bugün aileniz ile kurduğunuz iletişime lütfen dikkat edin, zira gerginlikler söz konusu olabilir, kendinize vakit ayırın derim.Balık Sevgili Balıklar, kafanızda her şeyi bu kadar büyütmeyin, bırakın herkes istediğini istediği gibi yapsın, herkese yetişemez ve herkesi memnun edemezsiniz bunun unutmayın.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar