Günlük burç yorumları (11 Temmuz 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 11.07.2021 tarih ve 06:56 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (11 Temmuz 2021)

makale içerik

Günlük  burç yorumları (11 Temmuz 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük  burç yorumları (11 Temmuz 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 11 Temmuz 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Merkür artık Yengeç burcunda.  Ayın 28’ine kadar kendinizi eski mevzuları konuşurken bulabilirsiniz. Biraz tutucu, biraz gelenekselci bir hale bürünebiliriz. Koç Arkadaşlarınızla buluşup eskilerden söz etmek ve güzel zaman geçirmek için ideal bir gün. Dedikoduya düşmeniz de pek mümkün.Boğa Maddi anlamda neredeydim, ne yaptım, ne yapacağım diye bugün durup durup düşünebilirsiniz. Hatalarınızı görmeniz için iyi bir gün.İkizler Uzun uzun telefon görüşmeleri veya kahve eşliğinde “E, sonra ne olmuş?” diye gıybetin dibine vuracağınız harika bir gün olabilir.Yengeç Sevdiklerinizle yanyana olmaya gayret edin bugün. Yalnız kalma eğiliminde olabilirsiniz, bugün buna müsaade etmeyin derim.Aslan Neşeli, hareketli bir gün geçirmemeniz için bir neden görünmemekte. Hadi bakalım hayattan keyif almaya gayret edin bugün.Başak Bugün paranormal olaylara, fala, tarota pek bir yatkın olabilirsiniz. Fincanınızı kapatan kapınızda bitebilir. Söyleyin iki laf işte!Terazi Bugün eğer açık havada eşinizle, dostunuzla bir araya gelip parti gibi bir şey organize ederseniz sizin için pek güzel olur. Yapın bence.Akrep Bugün milleti hareketlendirip güzel bir gün geçirmek için bir şeyler yapın derim. Boğa burcu tanıdıklarınızla ağız dalaşına girmeyin.Yay Bugün toplayın valizinizi, hiçbir yere gitme planınız yoksa bile planlayın ve gerçekleşeceğini göreceksiniz. Yolda olun derim.Oğlak Sabahlar olmasın tadında bir zaman geçirmeniz mümkün. İlişkinizi tazelemek için iyi bir gün. Keyfinize bakın hayat kısa zaten.Kova Bugün pek bir romantik eylemler içinde bulunabilirsiniz. Şanslı partneriniz sizi bugün mutlu edebilir. Siz de az uyumlu olun ama.Balık Kendinizi bugün daha mutlu hissedebilirsiniz. Bu kesinlikle sizin elinizde. Olabildiğince bugünü rahat geçirmeye gayret edin.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar