Günlük burç yorumları (12 Ağustos 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 12.08.2021 tarih ve 07:23 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (12 Ağustos 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (12 Ağustos 2021)
Kısa Linki Kopyala

Günlük burç yorumları (12 Ağustos 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 12 Ağustos 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ateşli ve manipülasyona açık bir gün.  Bugün tutkulu, ateşli zamanlar yaşayabilirsiniz. Karizma sahibi insanlara çekilebiliriz. Koç Harcamalarınıza ve özellikle ileriye yönelik alacağınız şeylerde dikkat ettiğiniz noktada sıkıntı yaşamazsınız diyebiliriz. İyi düşünün.Boğa Eşinizle, ortağınızla hoş gelişmeler neden olmasın? Tabi olacaktır. Ama ne olursa olsun taviz vermek gerekirse, siz de bu konuda gerekeni yapın.İkizler Bugün her konuda sakin olun ve çevrenize daha güvenli bakın. Provoke olmamaya gayret edin. Çünkü sizi sinir edebilirler, damarınıza basabilirler.Yengeç Maddi, manevi hemen hemen her konuda bugün, kırıcı ve fazla eleştirel olmayın, zorlanırsınız. En güzeli suskun ve sabırlı davranmak.Aslan Eksiklerinizi giderin bu anlamda gayet iyi bir gün. Ama abartıp durduk yerde sil baştan yapıp ortalığı da ayağa kaldırmanın alemi yok derim.Başak Arkadaşlarınız, dostlarınız bugün sizinle diyaloglarında sertleşebilirler manasızca can sıkabilirler dikkat etmenizde fayda var. Riskli bir gün.Terazi Kendinize, psikolojinize dikkat edin. Olur olmadık şeylere takılıp, olayları büyütmeyin içinizde. Kendinizi iyi hissettirecek kişilerle yan yana olun.Akrep Kendinizi bugün biraz çaresizlik duygusuyla iç içe hissedebilirsiniz. Evet yorgunsunuz bu çok anlaşılır. Ama yine de abartmayın hislerinizi.Yay Bugün duygusal bir günden geçiyor olmanız muhtemel, özellikle geçmişle ilgili konular açılıp durabilir. Geçmişi artık geçmişte bırakın derim.Oğlak Bugün kariyer ve iş konularında da sakin olun.  Bugün sinirlenmeniz ve özellikle iş alanında pire için yorgan yakmanız pek mümkün.Kova Keyifsiz haberlere çok takılmayın. Siz bildiğinizi yapın derim. Belki şimdi keyifsiz görünen belki de gelecekteki iyi günlerin işaretidir.Balık İş ve para konularına da dikkat edin. Birikimlerinizi korumaya özen gösterin. Kesinlikle bugün riskli yatırımlara yönelmeyin derim.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar