Günlük burç yorumları (12 Mayıs 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 12.05.2021 tarih ve 06:38 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (12 Mayıs 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (12 Mayıs 2021)

Günlük burç yorumları (12 Mayıs 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 12 Mayıs 2021; Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Sağlığa çok ama çok dikkat Bıçkın Mars, yaralı şifacı olarak adlandırdığımız asteroid olan Şiron’a sert bir açı yapacak. Sağlığınızı mercek altında tutun bir iki hafta.  Koç Sevgili Koçlar, kazançlarınızı arttırmak için çaba sarf ettiğiniz çok açık, cesaretiniz ve gözü karalığınızla da pek bilinirsiniz, ancak siz yine de fazla risk almayın derim.Boğa Sevgili Boğalar, bugün iş konuşmak, kariyerinizi ilgilendiren konulara eğilmek ve çaba harcamak için uygun bir gün, ancak marifetlerinizi göstereyim derken otoriteler ile inatlaşmamaya dikkat edin.İkizler Ah canım ikizlerim! Yine size sizden başkasının faydası yok, iyisi mi kendinizi işe güce verin, unutmayın ki hayattan nasıl zevk alınacağını en iyi siz bilirsiniz, üzmeyin kendinizi.Yengeç Sevgili yengeçler, sosyal çevrenizle haşir neşir olmak size iyi gelecek, ancak anaçlığı fazla abartıp ortamda dönen dedikodulara ani tepkiler verip gerilmekten kaçının. He deyiverin geçin.Aslan Uzaktan uzağa ona buna laf yetiştirmeyi bırakıp kariyeriniz ile ilgili fırsatları kaçırmadan gözünüzü açın derim. Unutmayın ki siz hayatın kralısınız, takılmayın öyle her şeye.Başak Sevgili başaklar, yine çok organize gördüm sizi. Valla elinizden her iş geliyor, ortaya çıkabilecek ufak tefek pürüzlere canınızı sıkmayın. O kadar kusur kadı kızında da olur.Terazi Sevgili Teraziler, bugün iş yerinizdeki otoriteler ile gerilmemeye lütfen özen gösterin. Aman diyeyim ağzınızın tadı bir anda kaçıverir. Uzaktaki sevdiklerinizi arayıp sohbet etmek size iyi gelecektir.Akrep Eh ben size ne diyeyim, kriz sizi bıraksa siz krizin peşini bırakmıyorsunuz! Bugün kimseyle dalaşmamaya özen gösterin, hatta mümkünse çekilin bir köşeye, tatlı tatlı hayaller kurmaya bakın.Yay Canım Yaylar, etik olmak sizin için çok önemli biliyorum, ama ne demişler, bin düşün bir söyle, bugün ortaklarınızla ve sevgilinizle olan ilişkilerinizde gerilim çıkması mümkün. Çıkın azıcık hava alın da sakinleşin.Oğlak Sevgili oğlaklar, bugün kariyerinizi ilgilendiren konularda partnerinizden destek alabilirsiniz, güzel bir gün sizi bekliyor diyebilirim, hadi azıcık sınırlarınızın dışına çıkında eğlenmeye bakın.Kova Sevgili kovalar, uzun süredir üzerinizde taşıdığınız yorgunluğu bir nebze bugün hafifletebilirsiniz, gündeminizde yine ailevi konular yer alırken, tatlı tatlı sorunların üstesinden gelebilirsiniz.Balık Canım balıklar, hadi bırakın artık içinizden konuşmayı, sosyal çevreniz ve yakın çevrenizle problemlerinizi içinize atarak çözemezsiniz, zaten duygularınız şelale! Sorunlarınızı çözmek için konuşmak şart!

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar