Günlük burç yorumları (13 Ağustos 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 13.08.2021 tarih ve 08:08 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (13 Ağustos 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (13 Ağustos 2021)

Günlük burç yorumları (13 Ağustos 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 13 Ağustos 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Gönül ilişkileri için ideal! Bugün evlenin, sevgili yapın, flört edin. İş ortaklığı kurun. Gökyüzü bu anlamda gülümsüyor. Koç Uykunuza ve rüyalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gün. Tam olarak dinlendiğinizden emin olmalısınız, bu konuda bir dikkat edin.Boğa Özellikle kazalar konusunda dikkatli olmanızda fayda var. Bu kazalar fem fiziksel, hem de ruhsal açıdan olabilir. Olmadık birine aşık olmayın da…İkizler Bugün tavrınıza ve aynı zamanda sözlerinize özen gösterin, iletişim kazalarına da dikkat! İkili ilişkiler konusunda durduk yere sorun yaşamayın.Yengeç Kendinizi bugün daha hareketli ve atak hissedebilirsiniz. O nedenle koşturacağınız iş, güç varsa harekete geçmemeniz için bir neden yok.Aslan Bugün kendinize haksızlık etmemeniz gereken bir gündesiniz. Evet çevreden size olumsuz eleştiriler gelebilir ama siz bunu akıllıca kabul edin.Başak Ne aldım ne verdim? Konuları sizi biraz sıkabilir. Hele çek, senet yani kağıt üzerinde gelişen meselelere dikkat edin. Bilene danışın derim.Terazi Daha yapıcı ve moral veren bir yerden kendinizi destekleyin. Olumsuzlukların nedeni siz değilsiniz. Aşk konusunda enteresan bir gün!Akrep Bugün resmi konularda hareket almak isteyebilirsiniz. Bu anlamda çok da acele etmeyin derim. Muhatap olduğunuz karşı tarafı doğru tartın.Yay İş arkadaşlarınız, yanınızda çalışanlar veya sizin hizmet verdiğiniz alan ve konularda ufak tefek can sıkıntıları yaşanabilir. Hiç takmayın bu konuları.Oğlak Bugün canınız elinizi bile kaldırmak istemiyor olabilir. Ama işin ucunda alacak verecek konuları varsa bence ihmalkâr davranmayın derim.Kova Bugün koşturmanın tam göbeğinde yer alabilirsiniz. Başka çareniz yoksa koşturun ama aşk konusu da bir yandan önünüze çıkabilir.Balık Sıkıntılar, dertler, koşturmalar bir yere kadar. Aman boş verin, her şey olacağına varıyor zaten. Bugün biraz kaderci davranın derim.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar