Günlük burç yorumları (13 Ekim 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 13.10.2021 tarih ve 01:03 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (13 Ekim 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (13 Ekim 2021)

Günlük burç yorumları (13 Ekim 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 13 Ekim 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay yine öğleden sonra boşlukta Bugün Venüs ve Satürn arasındaki olumlu duruş, uzun süreli ilişkilerin kurulması adına gayet iyi görünmekte. Koç Ortaklığınızı varsa veya birileri ile birlikte iş yapıyorsanız kendinizi bugün engelleniyormuş gibi hissedebilirsiniz.Boğa Sağlığınıza bugün dikkat eder, ufak tefek kazalara karşı önlem alırsanız gayet olumlu bir günden geçeceksiniz.İkizler Geçmişe dair konular bugün önünüze gelebilir. Aşk ve ilişkiler konusunda geride bıraktıklarınız zombi gibi çıkıp gelebilir.Yengeç Bugün işinizi öğlene kadar toparlamanız hayırlı olur. Öğleden sonra pek randıman beklemeyin kendinizden.Aslan Hizmet verdiğiniz, aldığınız alanlarda tam da işler istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Aksaklıklara hazır olun.Başak Şansa bağlı kazançlardan kesinlikle uzak kalmanız gereken bir gün. Çok çabuk yanılabilirsiniz.Terazi Bugün evinizin eksiklerini gidermeniz için ideal bir gün. Öğleden sonrasını bu konuda hareket alarak geçirin derim.Akrep İletişim aletlerinize, e-posta kutunuza falan göz kulak olun. Kim vurduya gitmesi pek muhtemel.Yay Alacaklarınız varsa tahsili için bugün biraz koşturmanız iyi olacaktır. Kendinizi bu anlamda bekletmeyin.Oğlak Gerginlikten uzak kalmanız gerekecek bir gün. Kendinizi hırpalayacak, buna değecek konularda hiç değilse hareket alın.Kova Bugün ufak tefek kazalara dikkat ettiğiniz sürece sorun yaşamazsınız. Sağlam kararlar alabileceğiniz bir günden geçiyorsunuz.Balık Yeni insanlarla tanışabileceğiniz ve karşılıklı fayda sağlayabileceğiniz bir gün. Bugünü değerlendirin derim.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar