Günlük burç yorumları (14 Ağustos 2021)

Bu yazı HasCoding Haber Ajansı tarafından 14.08.2021 tarih ve 09:21 saatinde Yaşam Haberleri kategorisine yazıldı. Günlük burç yorumları (14 Ağustos 2021)

makale içerik

Günlük burç yorumları (14 Ağustos 2021)

Günlük burç yorumları (14 Ağustos 2021)

Astrolog Murat İpek'ten 14 Ağustos 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, Akrep burcunda pek mutsuz! Duygusal anlamda gerginliklere ve huzursuzluklara pek müsait bir gün. Ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun.Koç Kendinizi her şeyden izole etme eğiliminde olmanız çok mümkün. Ama çevreniz sizi bugün rahat bırakacak mı? Hiç sanmam.Boğa Sağlık konusunda dikkatli davranmanız gereken bir gündesiniz. Özellikle ufak tefek kazalara dikkat etmenizde fayda var. Sırt ağrılarına dikkat!İkizler Kendiniz ve çevreniz için bir şeyler yapmak isterken yanlış anlaşılabilirsiniz. Zaten hayatınızın özeti bir durum bu. Siz iyilik yaparsınız suçlu olursunuz.Yengeç Bugün spor yapacağım diye tutturup tehlikeli aktiviteler içine girmeyin derim. Pasif egzersizler yapmanız daha doğru bir seçim olabilir.Aslan Aklınızı toparlayıp ciddi güzel zaman geçirmek için sizde biraz caba sarf etmelisiniz. Olumlu bakarsanız bugüne daha keyifli geçirirsiniz.Başak Bugün aklınızı özgürleştirmeniz gereken bir gün. Bazı konularda sürekli aynı konularda dönüp durduğunuzu fark etmiş olabilirsiniz.Terazi Bugün elinizi sürdüğünüz birçok konuda hayırlı iyi gelişmeler olabilir. O nedenle kendinizi bugün bir sevgi pıtırcığı ilan ederek hareket edin derim.Akrep Çevrenizdekilerle iletişimde olurken özenli olmaya daha da dikkat edin. Yanlış anlaşılmayın. Zaten son zamanlarda dedikodunuz pek yapılır oldu.Yay Sağlığa dikkat! boğaz ve solunum yolunuz zaaflı olabilir. Eğer alkol ve sigara alışkanlığınız varsa bırakmayı düşünmeniz gerekebilir.Oğlak Sosyalleşmek için iyi bir gün ve fakat hayal kırıklıklarına da aynı zamanda açıksınız. O nedenle beklentinizi çok yukarda tutmadan bir gün geçirin.Kova Herkes ayrı telden çalıyor olabilir. Özellikle mali alanda fikir ayrılıkları tartışma boyutuna dayanabilir. Çok içine girmeyin bu konuların derim.Balık İlişkiler konusunda konuşmak için iyi bir zamanlama yakalamanız mümkün, kalbinizi daha da güzel olana açmanızda fayda var. Aşk yeşil ışık yakabilir.

Anahtar Kelimeler :

Pinterest Google News Sitesinde Takip Et Facebook Sayfamızı Takip Et Google Play Kitaplar